Матраскин Брат• 22 декабря 2024
4200 грн учительнице от класса - это плевок или норм?
Ребенок в третьем классе. Подарили нашей учительнице 4200 грн от класса перед каникулами. Половина родителей возмущена, что это очень много, а другая что мало. Мол, 250 грн с человека - это "плевок" (с). Киев.
А что у вас по школам?
Я такая наивная• 22 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
В Европе тоже дарят. В Берлине дарят большую корзину со сладостями, новогодними приколами. Подружка скидывала фотографии, что у них там тоже поздравляют. Но не деньги!
Я в Нидерландах.Ребенок ходит в местную школу,ничего никто не дарит.Детям маленькие подарочки от школы.Все.Это ваша подружка небось привезла традиции туда .Цветов тоже не дарят здесь.И вообще,подарок свыше 25 евро на свадьбу или др считается моветоном.Детям вообще до 10 евро принято дарить.
куркулиха• 22 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
У інших зазвичай робочий час - 40 годин на тиждень, що майже вдвічі більше навантаження вашої подруги. І також сім´ї, хвороби.
І нічого, виконують роботу без хабарів.
У вчителя робота не обмежується лиш уроком. Тому ви не вірно рахуєте робочий час.
Вакцениро Вона• 22 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Так і оплачується окремо класне керівництво, перевірка зошитів, стаж, престиж і т.д.
І це робота завжди в приміщенні, вдень. Це не нічні зміни в холодному цеху.
Хто на що вчився, як то кажуть.
Але якщо ви прийдете на водоканал скаржитися на якість води, чи перерахунок зробити, а вам не нададуть консультацію без хабаря, або дадуть її некваліфіковану, то навряд чи ви побіжите в магазин за цукерками, ну щоб ставлення до вас краще було.
Хто на що вчився, як то кажуть.
ЛюблюДевчонок• 22 декабря 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Наши порядки никак не введете
Не хотят сдавать
А Вы знаете какие тут порядки?
Или читаете и понимать как хотите?
Кстати, отличительная черта украинцев, перекрутить, исказить и обгадить.
Или читаете и понимать как хотите?
Туся муся• 22 декабря 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Поясніть, будь ласка, як вчитель ’може обирати’ місце роботи,якщо він fonctionnaire? Це ж не працівник в офісі, що за місяць попередив роботодавця і звільнився. Вчитель як кріпак - щоб перейти в іншу школу він подає свою кандидату на спец.сайт і очікує на пропозицію. Якщо він її прийняв - ’передумати’ не може, може лише назавжди звільнитися. Без права працювати вчителем. І це не вчителі ’тримаються зубами за контракт’, це система як була в СРСР , коли ти після університету мав відпрацювати два чи скільки років за направленням куди відправлять. Тут вчителі так само відпрацьовують і не можуть по суті обирати місце роботи.
Можливо, в приватних закладах інакше. Але порівняйте їх кількість з кількістю державних шкіл.
А кого интересуют бедные школы?)) Цель любого учителя перейти в богатый лицей или в частную школу. Работать в бедных кварталах никто не собирается. Увольняются бегом. Тем есть понятие ’avenant ’ к любому типу договора, а типов контрактов там основных два. Но если очень надо уволится, все нанимают адвокатов и пользуются трудовым кодексом.
Туся муся• 22 декабря 2024
Ответ дляПринцепесочка
Утибоземой, связки лечить дорого
И как это другие учителя репетитурствуют и со связками у них все ок? А ещё куча профессий, где говорят по 8-12 часов.
Бидося какая
Ну, пусть живёт на свои 14 тыщ и не ноет тогда, раз ничего делать не хочет
Бидося какая
Это какие профессии где 8-12 часов говорят с коллективом 30 детей без остановки?
куркулиха• 22 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Хто на що вчився, як то кажуть.
Ой, а яке таке класне керівництво і перевірка зошитів. У вчителя же робота 18 годин і додому.
Моська-слон• 22 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Та пойдите на почту, там по 10 с неадекватными бабками надо говорить зв меньшую зп
Туся муся• 22 декабря 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
5 годин на день по 5 годин це 25 годин)))
У вчителя ставка 18 годин, якщо ви не в курсі. Ніхто з них не упахується, не переживайте так за них.
Я працювала колись у службі підтримки, говорила по 8 годин безперервно. Зі зв´язками все ок, і контрольних дати не можна було, і учня викликати, щоб відповідав, поки я в телефоні риюсь, як робили вчителі на уроках моєї дитини)))
У вас пытались драться, ссорились, бегали в разные стороны, вас не хотели слушать?
Общение один на один со взрослыми людьми и с 30 детьми 5 часов в день это разное))
Голодаю• 22 декабря 2024
у нас вообще по 250 грн сдавали на всех: на учителей всех + классную+ директора. Учителям были подарки, классной статуэтку новогоднюю (она хотела) + конверт, директору кофе, конфеты, бутылка шампанского. Но у нас 34 человека в классе.
Кишмишная Мая• 22 декабря 2024
У мене 9 і 1 клас. Від 1го я просто в ахе повному. Таке враження, що до школи своїх дітей повело покоління, яке тупо все купувало від дипломів до мізків. Вони просто не розуміють, що в принципі це ненормально тягати ті конверти. Для мене особисто це дикість. Я ще якось нормально сприймаю квіти і цукерки - не більше. Але вони перейшли на новий рівень - таким тепер вітають вахтерів і охрону в школі на НР(яка тих самих батьків далі порогутне пускає). Директру 500 від класу, завуч, кл кер - ’подарунок покращений’ і конверт ... дітям нічого взагалі, на Миколая були цукерки дуже бюджетні... Книг дарувати дітям вже не модно, не той рівень, напевне.
Своего не предлагать• 22 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Краще: матюкали, проклинали, кричали. А керівництво вимагало ’ставитися з розумінням і вислуховувати клієнта’)))
Туся муся• 22 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Была на почтенедавно... на бабку накинулись вчетвером наорали и она уползла. Попробуйте так в школе)))
куркулиха• 22 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
То чому вас дивують вчителі в школі рівня операторів з Укрпошти? За що боролись
Вакцениро Вона• 22 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
А тепер уявіть, що скоро прийде працювати покоління, яке то через корону, то через війну онлайн тести списувало.
Плюс скільки виїхали.
Це просто жахлива кадрова криза буде. Якщо її ще й хабарями підсилювати, то взагалі апокаліпсис.
Плюс скільки виїхали.
Принцепесочка• 22 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Який вільний час? А підготуватись до цих уроків? А бумажна робота?
Действительно, как живут и все успевают те учителя, которые ещё и репетитурствуют, мистика прям
Играю у края• 22 декабря 2024
Ответ дляМатраскин Брат
У меня двойственное ощущение. Сумма 4200 грн для учителя для меня очень большая. Старший ребенок в классе, где пряники и зефир дарят учителям. Тоже крайность! Но аргумент, что это по 250 грн с человека вроде как тоже справедливый. Мы ж на работе не собираем по 250 когда поздравляем кого-то. Короче, я не знаю с кем я. Как та обезьяна, которая не могла выбрать: ей к красивым или умным))
А вчитель як привітала ваших дітей?? Чи це гра в одні ворота?
Принцепесочка• 22 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Это где учитель говорит без остановки? На уроках нет заданий для самостоятельной работы? Дети на уроках не читают сами, не выполняют задания устно и письменно? Что за бред вы несёте?
Туся муся• 22 декабря 2024
Ответ дляПринцепесочка
Это вы бред несете....
вы ж красиво хотите....
не можно прийти сказать читайте параграф 8 сесть за стол и писать свои бумаги, но вам же так не подходит.
Можно 10 минут обьяснять новую тему, написать номера на доски вызвать какого-то ребенка решать и пока он тупит 30 минут спокойно молча писать бумаги
А можно нормально рассказать тему за 25 минут, потом еще 5 минут писать упражнение самой комментирую каждое действие, потом вызвать отличника к доске дать ему следующее задание, а самой ходить по классу и смотреть что пишут ученики попутно обьясняя уже каждому отдельно.
Вам как бы хотелось?)))
вы ж красиво хотите....
Вам как бы хотелось?)))
Дівка в намисті• 22 декабря 2024
Киев, сильный лицей, куда идет набор детей по экзаменам в 5 класс, есть ежемесячный взнос в фонд лицея. Взятки и дорогие подарки строго запрещены. Максимум, конфеты, цветы, чай, торт, чтобы сьесть это все в классе с детьми. Если бы были разрешены подарки, считаю, что 4200 многовато. Я бы лучше подарила например 2тыс и шампанское плюс конфеты. Считаю от класса вполне достаточно. Знаю, что в некоторых пафосных школах и по 1, и по 2 тыс сбрасываются, например, учителю на др. Считаю это лишним. Сама в прошлом учитель.
Кишмишная Мая• 22 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Плюс скільки виїхали.
Працювати будуть через тікток. Тому краще розраховувати на себе в усьому. В свій час я лишила школу саме через весь цей треш. Дуже огидно було, коли колеги підказували, як батьків розкрутити на репетиторство - двійки за контрольну всьому класу і якась кількість з переляку біжать за додатковими заняттями. А ти така очками кліпаєш, бо вчилась в школі, де викладачі займались додатково індивідуально і на гуртках безоплатно і в інституті лише букет на екзамен від групи...
Своего не предлагать• 22 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Ви явно далекі від французької системи освіти. Вчителів у державних школах десь в 6-7 раз більше, ніж у приватних. Де набрати на всіх приватних шкіл? Зазвичай приватні школи кращі за державні, оплата праці там трохи вища, але не критично вища) Але є державні школи, які рулять. В моєму департаменті найкраща школа є державною, наприклад. І контракти із вчителями це не стандартні як у всіх CDD CDI, це система кріпацтва у системі освіти. Нашим вчителям і не снилися такі обмеження як у їх французьких колег. І хоча французькі вчителі не задоволені своєю роботою і постійно скаржаться, але дітей вчать безкоштовно, без подарунків і репетиторства.
куркулиха• 22 декабря 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ті вчителі в школі просто присутні.
Моська-слон• 22 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Меня дивує чому так жвліють вчителів. Тут де я мінімальна 750є, тобто стільки отримає прибиральниця в школі , оператор на пошті 800- 850, а вчитель 1000- 1500. Тобто в нас вчитель отримає більше, якщо порівнювати з тією ж прибиральником. Але тут вчителя приходять до школи, наче це саме найкраще, що у них є, діти на канікули не хочуть йти, а у нас?
куркулиха• 22 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
В нас молодий вчитель отримує менше прибиральниці в школі. Бо у вчителя просто мінімалка, а в прибиральниці доплата за вредність
Туся муся• 22 декабря 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Да вы что))) Париж полон репетиторов)) примерно 25 евро в час.
А с наплывом наших так вообще цены поднялись)) Вы видели математику на французском особенно в старшей школе? Те кто знает математику, разбирается в их программе и может ее обьяснить и показать на украинском вообще хорошо начал жить. А если еще и французский подключит....)) Еще хорошо живут учителя английского. а если английский+французский вообще прекрасно. У меня знакомая девочка учитель французского и английского у нас была, сейчас в языковой школе преподает.
Принцепесочка• 22 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
Это вы бред несете....
вы ж красиво хотите....
Вам как бы хотелось?)))
вы ж красиво хотите....
Вам как бы хотелось?)))
Сразу видно, что вы родитель и живёте в мире розовых пони.
Учитель действует согласно программы, а не как хочу я или вы
Он не может вызывать каждый раз к доске только отличников. Ему нужно опросить всех, чтоб оценки были у всех (не всех за урок, естессно, а то щяз начнется).
Поэтому делайте выводы.
Принцепесочка• 22 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Ті вчителі в школі просто присутні.
Да конечно)
Туся муся• 22 декабря 2024
Ответ дляПринцепесочка
Поэтому делайте выводы.
)) есть волшебное слово... летучка. Даешь контрольную на 10 минут и вуаля у тебя 30 оценок за урок)) называется ’письмова перевірка домашнього завдання’))