ДелайКак_Я• 22 декабря 2024

Який це колір

Хочу купити одяг в такому кольорі, але не знаю на який колір дати пошук. Мені видає сірий, тільки що це точно не сірий
Элька-Карамелька• 22 декабря 2024
Графит
автор ДелайКак_Я • 22 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Графит
Ні. Графіт про пробувала, не той колір. Тут не то коричневий, не то фіолетовий додано
Элька-Карамелька• 22 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
По факту это и есть вариации темно-серго оттенка ,но ещё не черного .Хоть мокрый асфальт.
Элька-Карамелька• 22 декабря 2024
Не вижу коричневого и фиолетового хоть в каких пропорциях. У меня так передает
автор ДелайКак_Я • 22 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
По пошуку кольору мені видало рожево коричневий, але як його загуглила то точно не він.
Зашла на 5минут• 22 декабря 2024
Темный тауп.
Слово “taup” происходит от французского слова, которое означает “крот” (mole), что отсылает к цвету шкуры крота. Разнообразие оттенков данного цвета может варьироваться от серо-коричневого до светло-серого с намеком на фиолетовый или даже розовый.
Элька-Карамелька• 22 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Вам точно нужны такие тонкости? Потом проблема найти этот цвет в виде готовой одежды. Даже в виде ткани не всегда подберешь редкие оттенки
автор ДелайКак_Я • 22 декабря 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Темный тауп.
Дякую, саме він.
автор ДелайКак_Я • 22 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Мені це потрібно так як я зима і теплі відтінки мені не підходять, а не хочеться вдягатись лише в чорне і синє
Ку ка ку ка ку• 22 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Графит с розовым оттенком. Гугл выдаёт шикарную краску, для волос.
Капитошечка• 22 декабря 2024
Баклажан
автор ДелайКак_Я • 22 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Баклажан
Ні, баклажан більш фіолетовий
Пік Антна• 22 декабря 2024
О, у мене такі черевики, називались якраз темно сірі, але з сірим вони взагалі у дисонансі, коли вдягаєш. Знайшла саме такого ж відтінку штани у результаті і ношу іноді лише з ними і з шубою штучною, яка має саме бузковий такий колір і от це гармонійно виходить. Або з рожевими речами, теж норм.
Наскільки я розумію, немає окремої назви. І одяг саме такий лише по картинці визначати.
Тауп - це сіро-бежевий, як на мене зовсім інший, у нього саме теплий бежевий, коричневий під тон, а тут саме фіолетовий, рожевий.
Пік Антна• 22 декабря 2024
Хотіла вам знайти показати ті черевики, але їх вже скрізь розпродали, напевно, бо немає ні в Інтер топі, де знайшла, ні на іншому сайті, де потім купила на тисячу дешевше)
Знайшла цей бренд на розетці, інша модель, але колір якраз той самий. І тут вони «бежеві» назвали)) А мої «темно сірі»

https://rozetka.com.ua/ua/401242605/p401242605/
Пік Антна• 22 декабря 2024
Зачепили ви мене цією темою)) Знайшла як називали колір штанів, антрацитові. Вирішила загуглити, як правильно визначають антрацит і мені відразу до нього Гугл підсунув колір lignite - ось це найбільш правильний, мені здається. Але в українській мові не використовують для позначення кольору, лише матеріалу корисної копалини (а це саме її колір, темно сіро-коричнево-бурий).
ГоловнаЯ• 22 декабря 2024
Тауп
заварний look• 22 декабря 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
покажите какую,может покрашусь
БЦАшка• 22 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Мокко
Аноним ФЕЯ• 22 декабря 2024
Штани на фото антрацитового кольору, можна ще сказати вугільного можливо
ТебеОноНадось• 22 декабря 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Да зиме идут практически все цвета, а не 2 вами указанных. И даже теплые. Все в вашей голове. Если честно, то вы слишком зациклились
Позитивна• 22 декабря 2024
Тауп. Мой любимый цвет
Ку ка ку ка ку• 22 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
Тауп. Мой любимый цвет
И мне нравится.