Жена брата Админа• 22 декабря 2024
Карта АТБ моно- де знайти номер картки
Хочу оплатити онлайн замовлення атб карткою атб-моно, а номер не можу знайти в додатку. Сама картка захована за моно. Де його можна побачити.
Жирафовое варьенье• 22 декабря 2024
Натисніть на карту, вона стане вертикально
Потім свайпніть - зсуньте пальцем вниз. Карта АТБ стане на передній план
Малинка• 22 декабря 2024
В мене теж є така карта. А як нею користуватися? Які привілеї, як на неї ставити гроші?
Бриджит_Фрикандо• 22 декабря 2024
Ответ дляМалинка
На ней теже деньги, что и на основной, счёт один общий. С ней больше скидок
Жена брата Админа
• 22 декабря 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Щиро дякую. Вийшло.