Творческий типаж• 22 декабря 2024
Анемія???
Побачила в Тік тоці швидкий тест як визначити анемію. Потрібно дивитися на колір нижньої повіки і якщо вона бліда , це означає анемію.
У себе поглянула і офігіла який блідий колір. Ніколи раніше не страждала анемією. Аналізи здавала рік тому. Тепер планую бігти здавати аналіз. Якось не по собі стало. Чи знаєте ви щось на цей рахунок?
Творческий типаж
• 22 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Ох уж этот тикток. На анус еще для уверенности поглядите.
Очень остроумно!
Творческий типаж
• 22 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Як там ваш тиск?
Понижений завжди.
Творческий типаж
• 22 декабря 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
У мене так , Ферритин 4
Ого, а яка причина анемії?
Творческий типаж
• 22 декабря 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
У мене так , Ферритин 4
А сам гемоглобін?
Ируся-пуся• 22 декабря 2024
Вообще-то да, бледность слизистых - признак анемии. У меня бледные губы, язык, бледная кожа
ПодругаМужа• 22 декабря 2024
У меня ферритин 4, гемоглобин 125, веко красное внутри, тик-ток подскажет, что со мной?
Я таке знаю• 22 декабря 2024
Ответ дляИруся-пуся
Я тоже вся бледная, каждый раз врачи спрашивают про гемоглобин. Тем не менее, гемоглобин 130, ферритин 60