Творческий типаж• 22 декабря 2024

Анемія???

Побачила в Тік тоці швидкий тест як визначити анемію. Потрібно дивитися на колір нижньої повіки і якщо вона бліда , це означає анемію.
У себе поглянула і офігіла який блідий колір. Ніколи раніше не страждала анемією. Аналізи здавала рік тому. Тепер планую бігти здавати аналіз. Якось не по собі стало. Чи знаєте ви щось на цей рахунок?
Я таке знаю• 22 декабря 2024
Ох уж этот тикток. На анус еще для уверенности поглядите.
Гола з конопель• 22 декабря 2024
Як там ваш тиск?
автор Творческий типаж • 22 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Очень остроумно!
Ответ дляГола з конопель
Як там ваш тиск?
Понижений завжди.
Я таке знаю• 22 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
Понижений завжди.
Критически?
Ответ дляЯ таке знаю
Критически?
90/60 всегда
СкокоМнеДадите• 22 декабря 2024
У мене так , Ферритин 4
Ответ дляСкокоМнеДадите
У мене так , Ферритин 4
Ого, а яка причина анемії?
Ответ дляСкокоМнеДадите
У мене так , Ферритин 4
А сам гемоглобін?
СкокоМнеДадите• 22 декабря 2024
Ответ дляТворческий типаж
А сам гемоглобін?
Ируся-пуся• 22 декабря 2024
Вообще-то да, бледность слизистых - признак анемии. У меня бледные губы, язык, бледная кожа
ПодругаМужа• 22 декабря 2024
У меня ферритин 4, гемоглобин 125, веко красное внутри, тик-ток подскажет, что со мной?
Я таке знаю• 22 декабря 2024
Ответ дляИруся-пуся
Я тоже вся бледная, каждый раз врачи спрашивают про гемоглобин. Тем не менее, гемоглобин 130, ферритин 60