Добрий день. Вчора здавала кров, ось такі результати. Я просто в шоці. Дайте хтось надію, що це не той діагноз, про який я думаю... До лікаря через 2 дні. Результати перепровіряли 3 рази.
Ответ дляСкай ОМалли
Напишіть основні показники,розшифруйте,нічого не зрозуміло.
Лейкоцити 0,7, еритроцити 3,01, тромбоцити 256, гемоглобін 119, нейтрофіли 6 при нормі 50-70, лімфоцити 81 при нормі 20-40.
Nil admirari• 22 декабря 2024
Ответ дляsokol_v_nebe
Это в зарубежной лаборатории?
..Увидела уже, что внизу на русском.
Ответ дляlesya-0405
А чого здавали? Щось турбує?
Був кров´яний жидкий стул. Здавала, щоб перевірити гемоглобін
Nil admirari• 22 декабря 2024
Ответ дляsokol_v_nebe
Гемоглобин - 11.9
Nil admirari• 22 декабря 2024
Ответ дляsokol_v_nebe
ЖКТ не проверяли?
ФГДС, колоноскопию не делали ранее?
Идите к доктору гастроэнтерологу.
ФГДС, колоноскопию не делали ранее?
Идите к доктору гастроэнтерологу.
Ответ дляNil admirari
ЖКТ не проверяли?
ФГДС, колоноскопию не делали ранее?
Идите к доктору гастроэнтерологу.
ФГДС, колоноскопию не делали ранее?
Идите к доктору гастроэнтерологу.
Колоноскопію ні. ФГДС робила нещодавно: ерозивний гастродуоденіт, хелікобактер+++. Гастроентеролог прописав курс лікування антибіотиками, зараз проходжу його.
Ответ дляNil admirari
Гемоглобин - 11.9
То так відмічає лабораторія. Там і в нормах стоїть 11.0-16.0
Nil admirari• 22 декабря 2024
Ответ дляsokol_v_nebe
Кал с кровью появился уже после начала приема антибиотиков от хеликобактера?
Ответ дляNil admirari
Так, на 7 день лікування. Був одноразово.
Nil admirari• 22 декабря 2024
Ответ дляsokol_v_nebe
А ще багато пити?
В будь-якому разі потрібно долікаря на всякий випадок звернутись - розказати про цей епізод з кров´яним калом і показати аналіз крові.
Все мають в комплексі подивитись. Саме підвищення чогось не говорить про щось погане. Тому не накручуйте себе.
Ответ дляNil admirari
А ще багато пити?
Ще 6 днів. А яке підвищення? Там же все занижено. Найбільше злякали лейкоцити: 0,7
Nil admirari• 22 декабря 2024
Ответ дляsokol_v_nebe
Лімфоцити підвищені ніби? Процентне відношення.
Ответ дляNil admirari
А, так, лімфоцити підвищені
Nil admirari• 22 декабря 2024
Ответ дляsokol_v_nebe
А, так, лімфоцити підвищені
Процентне відношення. Але нижче кількість 0.6 - норма.
Ответ дляNil admirari
І нейтрофіли, кількісно - 0...
Ответ дляkanni
К гематологу бы. Не должны быть лейкоциты 0
Оце ж і мене лякає.
Ответ дляЕкатерина1801
Перездать оак в диле, синево или где нибудь еще с лейкоц.формулой
Перездала, результати аж післязавтра
vitamin-bd22• 22 декабря 2024
я врач-лаборант. я бы могла написать свои минимальные предположения, но не хочу Вас пугать или расстраивать. напишу одно! здесь не хватает лейкоцитарной формулы ручной методикой
vitamin-bd22• 22 декабря 2024
и еще.. обязательно перездайте в другой лаборатории, этой я бы не доверяла. МСНС редко бывает выше 400, у вас 500 с чем-то. я думаю, что здесь возможно плохо откалиброван анализатор