Най хоч раз• 15 декабря 2024
Хто стикався з надключичним лімфовузлами
Чим то закінчилось? Піду з понеділка на УЗД, сьогодні здала аналізи. Чекаю результатів. Він не потімний, лише модна нащупати, лівий. Маленький. Десь 5-7 мм в довжину. Рухомий і все таке. Уздист сказав дообстежитись, а сімейна каже лише аналіз крові здати і повторити УЗД за 2-3 місяці. Щоб подивитись динаміку.
Це завжди щось погане? Чи є хто може в себе пропальпувати саме надключичні лімфовузли і нічого тут поганого немає.
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ну ви розумієте, що я начиталась що то онко і ніяк інше. Що надключичні не мають прощупуватись і все таке. Заспокойте мене
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ви вже задрали
Запам´ятайте! При лімфомі лімфовузел збільшуеться до розмірів більше, ніж перепелине яйце, але менше курячого яйця і НЕ болить! І тількі з ОДНОГО боку. Випийте кон´ячку!
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ви вже задрали
В мене з одного боку, надключичний. Малий але є, з одного боку
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Лімфовузли не повинні прощупуватися, ЯКЩО людина ЗДОРОВА АБСОЛЮТНО. Бо при мінімальній інтоксикації лімфовузли реагують ОДРАЗУ. А інтоксикация буде, наприклад, при поганому жовчовідтіку. Це ОДИН із прикладів.
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Надключичні на просто вірус і все таке не реагують, то всюди так пише
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
І ще! УЗД не покаже онко в лімфовузлах! В лімфовузлах онко покаже тільки КТ з контрастом. Те, що вам пофігу на що витрачати гроші, ми вже зрозуміли. Але від нєхєр дєлать іти на КТ, якщо ще там і раку нема - то дуже велике опромінення організму, яке теж дуже не на користь. Це онкохворому вже пофіг, по все одно буже лікування. А навіщо КТ робити здоровій людині?
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
В інтернеті пишуть дуже багато всякої хєрні, яка далека від реалій.
Гарні диньки• 15 декабря 2024
Вам настільки немає чим зайнятися в неділю зранку? Що Ви хочете почути?
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
При ковіді, наприклад, реагували і надключичні лімфовузли, і пахові. Це у мене особисто. І у багатьох інших людей. А у моєї доньки від фурункулів. Про фурункули це часом не ваші теми?
Гарні диньки• 15 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Ну то все. Йдіть сукню собі виберіть і хустинку
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Я йду на УЗД. Лікар порадила щоб подивитись структуру і розміри. І якщо все ок, переробити УЗД за 2-3 місяці, щоб зрозуміти чи не більшає і структура не змінюється
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ні не мої. Але тут і так мені не повірять
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
У моєї доньки знайшли лімфому. Вона зараз проходить хімію. Так ось, УЗД просто показало, що лімфовузел збільшений і розміри. Злоякісни процеси УЗД НЕ показало і НЕ покаже при онко в лімфовузлах. Показало ПЕТ КТ з контрастом. Можете зробити. Але, його роблять ТІЛЬКИ по направленню лікаря і воно платне - 13 тис грн на Верховинній у Центрі Ядерної Медицини. Це найдешевша вартість в Україні.
І до речі, лімфома, лікується на 100% відсотків успішно, навіть в Україні. При умові дотримання плану лікування, харчування і способу життя. Бо ми з інституту раку знаємо одну жіночку, яка зробила 18 курсів хімії, а лімфома повністю ще не пішла. Бо жіночка налягає на солодке, вживає іноді алкоголь трішечки по святах вино і палить постійно. Палить навіть після хімії.
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Але були ще якісь симптоми, так? Чи лише лімфовузли? Також був лівий надключичний?
Якого вони були розміру?
Здоров´я вашій доньці і пожиттєвої ремісії
Якого вони були розміру?
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Якого вони були розміру?
В неї почалося з правого надключичного. Він не болів, просто став ДУЖЕ великий. Як здорова гуля і його видно було ззовні. Як невелике яйце. Потім пропав. Через півроку після цього з´явилася пітливість вночі. Ще через 3 місяці настала ІНОДІ слабкість. Ще через місяць ІНОДІ тошнота. А потім почала рости ОДНА гланда, права. І вона не боліла. Але була синюшного кольору і з жовтим незмиваючимся нальотом.
Пліснявілий сир• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ви вже задрали
У моєї дитини зараз збільшився лімфовузол на шиї як раз як Ви пишете: більше перепелиного, але менше курячого яйця. З одного боку. Але болить. Поставили діагноз: гострий лімфоденіт. Пʼє антибіотики.
Але тепер страшно.(
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ого. Дякую. Швидкого одужання доньці.
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
А скільки вашій доньці? Ви в Києві лікуєтесь?
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Але тепер страшно.(
Не треба лякатися. Однакові симптоми бувають при різних хворобах. Нам першла ЛОР одразу запідозрила онко. А інші 2 лікували горло. Третя ЛОР однозначно сказала - онко і зробили біопсію. Вона показала Лімфому. Потім була імуногістохімія на тому ж матеріалі. Ну ПЕТ КТ підтвердило і показало ВСІ лімфовузли і що в них. Вам я рекомендую сходіть до іншого ЛОРа. Або до онкогематолога в інститут раку, якщо боїтеся. Там дуже сильна онкогематологічна кафедра. Лікар Білоус нічого не пропустить. Лімфомами займається онкогематолог.
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
26 повних. Лікується в інституті раку в Києві.
Запароленое одеяло• 15 декабря 2024
Я вроде как неплохо знаю, как работает наш организм, но вот понятия не имею где расположены лимфоузлы и как их щупать.
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
и не заморачивайтесь. И лимфоузлы не трогайте. Как в анекдоте: ’Мама, не теребите писю, а то проиграем процесс’ (С)
Просто живите и радуйтесь жизни. Лимфому вылечивают даже на 4й стадиии.
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Най одужує
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
От і я б хотіла не знати.
Най хоч раз
• 15 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовна
У знакомой у отца онко так началось, лечился, умер в итоге
Ви дуже підбадьорити. Супер.
Запароленое одеяло• 15 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так я даже не знаю, где трогать
Гуглить не хочу, а то потом тоже буду тут темы строчить про лимфоузлы.
Помаранчова душа• 15 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Але тепер страшно.(
Добавлю. Бо згадала. Якщо на фоні антибіотика лімфовузел почне нормалізуватися - видихайте. Це гострий лімфоденіт. Про при лімфомі антибіотики не допомагають. Нічого не змінюється. Моя донька пила їх 3 види, поки ЛОРи думали, що це якась бактеріалка.