Тріль!• 22 декабря 2024

У кого астма и вы на ингаляторах? Зайдите, пожалуйста.

У кого стоит такой диагноз и ежедневно нужно пользоваться ингалятором, как проходят ваши простуды? Сразу обструкции? Я уже панически их боюсь: вот недавно заболела, целую ночь задыхалась, кашляла до болей в спине и груди, на утро пришлось вызвать скорую. Это при том, что два месяца назад я лежала в больнице 2 недели (((
Девочки, я уже так боюсь этих обструкций, когда ни ингалятор, ни таблетки, ни нибулайзер не помогает. Врач выписал ингалятор и сказал: «Ну, а что вы хотите, это на всю жизнь». То есть всю жизнь боятся, что когда-то задохнешься??
автор Тріль! • 22 декабря 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я на еуфілін не хочу підсаджуватись, бо бачила на власні очі його наслідки в бабусі, до неї швидка два рази на добу приїздила, я мала була, але ті приступи памʼятаю дуже яскраво, плюс преднізалон.
Я довгий час робила гімнастику дихальну, але під час обструкцій її не можна
Можливо, у вас додається страх/тривожність під час задишки і це збільшує її прояви в декілька разів
Я навчилася не боятися приступів
Мені просто нічого при них останнім часом не допомагає, хоча є вдома нібулайзер й колись беродуал, вентолін та пульмікорт знімали трохи, а останні місяці щось гірше стало, тому еуфілін спасає. Але дивно, я вчора пила по 2 таблетки неофіліну й взагалі нічого, тільки укол допоміг і то, через пару годин аж.
Душка-свекрушка)))• 22 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Пробуйте потроху відходити від важких препаратів, підключайте потім поступово дихальну гімнастику, я все це пройшла на собі, звісно, я на ліках, то вже, мабуть, пожиттєво, але ж вони сучасні (при наймі хочеться на це сподіватись]
Ще я пʼю цинка піколінат з перервами і вітамін С з айхербу
Під час сезону застуд — дійсно, допомагає
Olivka-Misha• 23 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Подскажите, пожалуйста, вам врач выписывал? Мне назначили серетид, месяц было без единой задышки после больницы, а тут опять. Запись к аллергологу аж в Новом году, вот думаю: что если я просто куплю и попробую?
Мне посоветовали семейный врач , аллерголог и пульмонолог когда я была беременна, мол это новое поколение ингаляторов, очень эффективное, плюс выписали бесплатный рецепт, то так уже почти 2 года бесплатно беру в аптеках, потому что оно дорогое.
Olivka-Misha• 23 декабря 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Автор, я вибачаюсь. Всі ваші пліки—то минуле століття , еуфілін, сальбутамол взагалі дрянь рідкісна, яка провокує користуватися все більше і більше
Я вже 5 рік на Сімбікорті, два рази на добу вдихнула і живу далі своє житття, звісно під час простуди відразу обструкція, тоді вже підключаю пільмікоот плюс беродуал
Але щоденно достатньо сімбікорту
Він, доречі , безкоштовний вже роки 2—3 для астматиків від Астра зенеки
Повністю з вами згодна, мені сімейна сказала що ці ліки вже в минулому, ж багато нового покоління, теж виписала симбікорт, вже 2 роки користуюсь, забула що таке приступи, дома лежить сальбутвмол на всяк випадок+ симбікорт отримую безкоштовно по рецепту