Начальник Анонимов• 22 декабря 2024

Девочки, кто практикует АС, подскажите

Вот лично ваше мнение, в порнофильмах актрисы используют какие-то средства расслабления ануса, когда показывают именно интенсивный секс?
Тихомандражная• 22 декабря 2024
Ответ дляА я з косою
Мова була про члени, а не про фалоімітатори не природних розмірів. Хоча якщо питання чисто гіпотетично, то анус здатен розтягуватися в досить великих межах. Існують навіть спеціальні сексуальні практики щодо цього, але ж мова явно не про це.
про подвійне проникнення (два члени чи член + фалоімітатор) в анус писати не буду, бо тут явно теоретики зібралися...
Одна вы практикуете, и это видно за километр. Только ни слова не сказано, зачем вам рвать жопу, у вас вагинальный секс совсем тусклый? Или извечное желание быть особенной?
Не їм після шостої• 22 декабря 2024
Автор, анус, то тільки вихід.
Не їм після шостої• 22 декабря 2024
Ответ дляА я з косою
Дарма ви тут таке спитали... зараз набіжать пурітанки з тупим гумором типу діареї та одностатевого сексу... ПО темі, якщо секс з одним досвідченим партнером, котрий вміє і знає як займатися АС, то спец засоби типу анестетиків чи релаксантів не потрібні. В принципі навіть спец лубрикант не потрібний, слина і все.
А в порно зовсім інша історія - вони там по декілька годин зйомки роблять, там своя кухня котра не має ніякого відношення до реальності.
Слина? Реально?
Сонячний зайчик• 22 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Слина? Реально?
Реально. А що не так зі слиною?
А я з косою• 22 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Я ніде не писала що маю травматичний секс чи тусклий. Ви вигадуєте щось.
Якщо питання в тому навіщо в принципі АС - тому що мені подобається різноманіття в сексі. Те саме що і оральний, те саме що і інші сексуальні практики - люди роблять тому що то їм подобається.
Простецкая• 23 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Реально. А що не так зі слиною?
Бактерии во рту не такие как в кишечнике
Поэтому везде лучше использовать смазку ,а не слюну
Не їм після шостої• 23 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Реально. А що не так зі слиною?
Грибок і герпес, то мінімум)
Панна Кота• 23 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
А вы ж все равно не поверите в то, что пишут. Ас - это кайф. Я получаю оргазм с проникновением в вагину ( стандартный), оргазм от прикосновений к клитору - улетный. Теряю контроль. А при ас, не помню ничего, улетаю. Такой оргазм, что кричу так, что сдержаться не могу. Такое мега возбуждение. Практикует редко. Раз в пару месяцев. Все это нежно, с прелюдиями. Только, вы сейчас напишите, что я мужика удержать хочу, и ещё что-то. Только я его подтолкнула к ас. Потому что возбуждало меня это.