Фенте Фря• Изменено 23 декабря 2024
Це круто так одягатися в зал чи перебор?
По версії тих, хто так одягається (судячи з коментів в інсті): такий одяг можуть засуджувати або якісь закомплексовані жіночки, або ті, хто не може собі цього дозволити, чи то через зайву вагу, чи то через якісь інші забобони, чи то внутрішній стан, який не перегукується з таким сміливим образом (хоча може хотілося б те ж так) А нормальні жіночки, психологічно стабільні, або нейтрально відреагують, або це якось справить враження на них і дасть мотивацію йти до таких результатів. А ви як до такого ставитесь? Ходили б в зал в такому?
Результат:
вже голосів:
696 (63.04%)
Ні
278 (25.18%)
Це ганьба - таке одягати!
96 (8.7%)
Якби фігура дозволяла
34 (3.08%)
Так
Кумедна• 23 декабря 2024
Мне фигура позволяет, но я так не пойду в зал)
Я тренироваться прихожу, а не на съем
Г@Л@В@ломка• 23 декабря 2024
Якщо мета знайти чоловіка, тоді ясно. Для тренувань в цьому не зручно. Як і з розпущеним волоссям. Тренер.
Фенте Фря
• 23 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Я тренироваться прихожу, а не на съем
Занадто вульгарно?)
Фенте Фря
• 23 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Крик отчаяния у нее?))
Фігура дозволяє)
Кумедна• 23 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Занадто вульгарно?)
Ну я не могу себе представить, чтоб я так раком перед тренером стояла в трусах
Тундиринда• 23 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Фігура дозволяє)
А, ну так пусть голой приходит, раз фигура позволяет
Кофе в лобби• 23 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Фігура дозволяє)
Так она много кому позволяет, но такого отчаяния нет
Фенте Фря
• 23 декабря 2024
Ответ дляКумедна
У нас в зал одна ходить такому одязі, щей рожевому. З чоловіками там страшне шо відбувається. Навіть з тими, що з жінками прийшли займатися. Стоять або косяться, або намагаються прислужити якось, чи ти блин подати, чи пояс тренувальний, або щось підказати з вправою. Ще так кумедно, як при жінці стоїть такий, живіт вивалив, горбиться. А як така дівуля заходить в зал, одразу живіт втягнув, вирівнявся))
Несу пургу• 23 декабря 2024
Неприемлемо. Так же, как и стринги в бассейн.
Но люди у нас странные, хотят внимания или просто не понимают уместности и ходят, как попало.
Зажуженная Жужжа• 23 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Занадто вульгарно?)
Занадто - це дуже м´яко кажучи.
Несу пургу• 23 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
Примитивные клоуны)
Фенте Фря
• 23 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Ну это ж не про удобство - это про красоту и поиск. Ну надо девочке. Пусть ходит, может качка себе и найдет
А вони вважають, що це про сміливість і незалежність від чиїхось думок. А коли їм пишуть, що це заради чоловіків, вони віджартовуються в дусі: якби не чоловіки в залі, ми б ще сміливіше одягалися)
Альдебаран• 23 декабря 2024
Да ходите голой
Всем пофиг
Часть онанистов потом потеребонькает в душе, вам то что?!
Всем пофиг
Полтавська галушка• 23 декабря 2024
Тут треба визначитись яка мета відвідування зала. Бо якщо тренуватись, то в цій фігні буде незручно. А якщо чоловіків ’окучувать’ - то саме те що треба.
Ответ дляФенте Фря
Брешут как дышат😆 если бы была женская группа - жала бы она ту штангу в лосинах и с гулькой на голове
Зажуженная Жужжа• 23 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Вона б взагалі туди не пішла
Кумедна• 23 декабря 2024
Ответ дляФенте Фря
У нас я такого не наблюдала. Да, много с грудью сделанной большой, красивой и с торчащими сосками и немного выглядывающей, некоторые волосы не собирают, этого я тоже не понимаю, неудобно же. Но а трусах это вообще перебор
Альдебаран• 23 декабря 2024
Ответ дляНесу пургу
А со стрингами шо не так? У меня других нет, все трусы - стринги, и купальники тоже
Фенте Фря
• 23 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Це спорт лосини чи з секс шопу? 🤔
Комфортний одяг для фітнесу)
Кумедна• 23 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Це спорт лосини чи з секс шопу? 🤔
Я думаю это для танцев. Там и откровенней наряды, но там же одни девушки, это нормально
Попихтю та й годі• 23 декабря 2024
А хтось знає, де можна таке гарне вбрання купити? Я теж хочу
тяжкаялюдина• 23 декабря 2024
Мне (как и ей) фигура позволяет и голой ходить, но для этого есть моё личное пространство. Спортивная одежда - это удобство прежде всего. А в трусах не удобно