Флюорография гуся• 23 декабря 2024

Тріщини на сосках

Третій день годую грудьми, з´явились тріщини, болять страшно. Пурелан наношу, але поки ефекту не бачу. Що можете порадити?
Закусенец• 23 декабря 2024
Купите силиконовые накладки для груди
Щедрик ведрик• 23 декабря 2024
Нічого дієвого нема, поки не загрубішають, буде боліти. Єдине, що допомагає швидше загоюватися, це не носіння білизни.
Ну, або накладки, якщо навчитеся ними користуватися.
Cendi1010• 23 декабря 2024
Я купила крем как на фото, помогает очень хорошо, но когда заживали одевала силиконовые накладки на грудь. И щас иногда пользуюсь
Сало не люблю• 23 декабря 2024
Дивиться відео, як треба правильно прикладати дитину. В роті повинен бути не тільки сосок, а частина ореоли!!!!!!!
1. Берете грудь по лінії ореоли великим та вказівним пальцями.
2. Робите упор соском на нижню щелепу відкритого рота дитини.
3. Вкладаєте сосок та частину ореоли в рот дитини.
Тоді сосок не буду так травмуватися від сосання. Дивиться техніку прикладання в ютуб, багато разів, поки зрозумієте як треба.
Це працює, пишу з власного досвіду.

І так, сосок повинен стати грубіше.
Твоя подружайка• 23 декабря 2024
Следите за правильным прикладыванием. Мазала всякой гадостью, но пока ребенок не начнет правильно брать грудь- трещины будут появляться.
Басноплетка• 23 декабря 2024
Найбільш дієва мазь календули. Мені у пологовому фізіотерапевт порадила.
У аптеках є, коштує гривень 30.
Після годування намастити, перед наступним змити.
Буквально 2-3 рази і буде ефект.
Правильно прикладати вже вище написали.
І ще перед годуванням, коли загояться ранки, не треба мити груди з милом, просто води досить.
В шоколаде• 23 декабря 2024
Неправильно прикладываете ребенка к груди.Я мучилась долго,и накладки силиконовые брала,пока не научилась правильно прикладывать ребенка.
Затишне кубло• 23 декабря 2024
У меня это все дело больше месяца после родов всегда устаканиваться. Желаю вам легкой адаптации! Только пурелан и ждать(
Пс
Еще проверить, правильно ли ребёнка прикладываете к груди