Дама с собачкой• Изменено 23 декабря 2024
Лфк, Позняки де є центри лікування спини, тренажери?
Проблема із спиною через спорт в дитинстві
Ниє там де поясниця
На мрт нічого не виявили крім протрузій
Але лікар сказав треба походити на ці заняття, де покажуть які можна вправи
Ниє там де поясниця
На мрт нічого не виявили крім протрузій
Кому там слова не давали• 23 декабря 2024
Запишитесь на консультацию в центр евминова, там и упражнения покажут
Біток чи ефір?• 23 декабря 2024
Центр бубновського, на Харківське шосе. На осокорках ще було, назви не пам´ятаю, десь біля Аркадії, центр спини
Неробименінерви• 23 декабря 2024
Покажуть у відділеннях реабілітації, всі ці центри, де нема лікаря ФРМ не компетентні
Неробименінерви• 23 декабря 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
У цього центру дуже сумнівна репутація, до речі