Ідея впровадження ізраїльської моделі армії, де на службу йдуть як чоловіки, так і жінки, все більше обговорюється в Україні. Про це розповіла Катерина Левченко, урядова уповноважена з питань гендерної політики.
Вона зазначила, що такий підхід може бути перспективним і для інших європейських країн, адже це питання національної безпеки, повідомляють в інтерв´ю ’Апострофу’.
Левченко наголосила, що для успішної реалізації потрібно реформувати строкову службу, щоб вона асоціювалася з навчанням і розвитком, а не з казармовими обмеженнями. Як приклад, вона навела ізраїльський підхід, де військові можуть проживати вдома та збиратися на тренування за гнучким графіком. Перед впровадженням потрібні дослідження, щоб зрозуміти, як адаптувати цю модель до українських реалій.
Різниця між арміями очевидна - українські військові проходять ретельну підготовку перед відправленням на фронт, тоді як росіяни часто опиняються там без жодної підготовки. На окупованих територіях вони демонструють жорстокість, не визнаючи українців рівними собі.
Байрактарочка• 23 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
а якщо не новини читати, а серед знайомих попитати яку ретельну підготовку вони проходять перед відправленням на фронт?
Байрактарочка• 23 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 23 декабря 2024
Яке щастя, нарешті щирі кордонщиці зможуть довести свій патріотизм на полі бою, а не язиком
Та не пойдем мы служить ни за какие коврижки. У мужиков своих не пустим. И никакое патриотичное обоснование нас не переубедит. Угомонитесь уже с этими статейками и со своим Израилем. В Израиле воин себе броник не покупает и деньги на протез не клянчит по знакомым и незнакомым. Нет больше добровольцев, все.