Коко На Страже• 23 декабря 2024

Дівчата, як почуваєтесь останні 4 дні?

У мене голова крутиться , коли встаю і лежу і повертаю на ліво
ТаПрямТам• 23 декабря 2024
я втратила позавчора свідомість двічі в тц) вчора теж як варена
Гуру троллинга• 23 декабря 2024
У мене просто голова болить, хоча не страждаю ніби головними болями.ну таке, на вулиці похмуро, може тиск.
Крапипопка• 23 декабря 2024
Бессонница (
Викасикрет• 23 декабря 2024
плохо, штормит, голова как ватная, то болит, то не болит. Магнитные бури, завтра вроде должно попускать начать
автор Коко На Страже • 23 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
А ви раніше втрачали свідомість?
ТаПрямТам• 23 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
А ви раніше втрачали свідомість?
так два роки тому останній раз був при температурі під 40
Пушап Мі мі• 23 декабря 2024
Голова наче в тумані
Алина-1240• 23 декабря 2024
Замерзла как собака
Мрії у вирії• 23 декабря 2024
Плохо сплю, снятся кошмары как при температуре , голова ватная, кружится, сердце колотится.
Нічна ненажера• 23 декабря 2024
Плохо,голова покруживается периодически последние недели две,тревога. Сегодня тоже вот плохо.
Готова до другої• 23 декабря 2024
Потію сильно . Голова квадратна
Кружите меня,кружите• 23 декабря 2024
Лень накрыла, лежу. Апатия
Весотехник• 23 декабря 2024
Ответ дляМрії у вирії
У меня тоже тревога шатает тахикардия от этого всего панички
Птица Говоруша• 23 декабря 2024
Ну бо проснувся, а на вулиці так сіро наче вечір і вже пора спати лягати.
Мені здається в минулі роки не було таких довгих періодів сірості чи були? Та наче ні.
Цікавий писочок• 23 декабря 2024
Ужас просто. Голова кружиться, тахикардия,давит в висках
Зашла на 5минут• 23 декабря 2024
Як доходяга. Другий день болить голова. Спина між лопатками. Щось затискає ніби аж лице німіє. В п´ятницю стресанула. То мабіть через це.
Ангел-предохранитель• 23 декабря 2024
Десь після 5 ранку виміряла тиск, був 200/115.
Катерина-503a• 23 декабря 2024
І в мене крутиться голова. Тиск низький.
Lemurka_Ira• 25 декабря 2024
В мене декілька днів крутиться голова, якось так дурно, інколи щей нудота з´являється.
Нічна ненажера• 25 декабря 2024
Нам с мамой и сегодня плохо тоже