курасаны• 23 декабря 2024
У кого ДН 24 грудня чи 6 січня?
Як ви суміщаєте застілля ДН і Святвечора?
Чесно, це так незручно. ДН , але пісні страви, м´ясо так пісний вечір. До того ж батьків проликати треба ,словом, я заплуталася.
Як у Вас, що придумали з цією ситуацією?
курасаны
• 23 декабря 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
В мене 25 грудня)
Вам повезло. Мова саме про Святвечір
Неновая почта• 23 декабря 2024
Оба моих племянника родились 31 декабря, с разницей в 9 лет... Помню, как позвонил брат сообщить о рождении второго, говорю - ну, с Новым годом, с новым сыном)
Отмечают всё вместе, просто у детей больше подарков)
курасаны
• 23 декабря 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А в кого в Новий рік?
Мене цікавить суміщення різноманітних страв і особливий Святий вечір
Бабо-лебідка• 23 декабря 2024
У меня ДР на НГ, поэтому никогда его особо не выходило отпраздновать))
Но и готовить гостям не надо, не люблю это дело)))))
курасаны
• 23 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Я чітко написала, коли ДН.
курасаны
• 23 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Так Вам класно взагалі.
ГонУрова дівка• 23 декабря 2024
а вы весь Рождественский Пост держите, что вам мяса до Рождества есть нельзя?
Нічна ненажера• 23 декабря 2024
Якщо ви так дотримуєтесь традицій, тримаєте піст, готуєте 12 страв, то святкуйте Святвечір 24 (чи 6) вдома в колі сім´ї, а святкування дня народження переносьте на інший день. Тоді і гості зможуть прийти (впевнена, що саме на Святвечір всі хотіли б бути вдома, а не на чийсь день народження йти). Ну і з пісними стравами не буде проблем
курасаны
• 23 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
От в цьому вся і проблема, якраз як Ви описали , морока