Володарка мрій• 23 декабря 2024
Кто с оккупации? Будете подавать документы на компенсацию за утраченное жилье?
Результат:
вже голосів:
34 (61.82%)
Результат
13 (23.64%)
Да
8 (14.55%)
Нет
Веселуха Муха• 23 декабря 2024
Чула від знайомої що там є якісь підвохи і не вигідно( Не знаю чи правда
Володарка мрій
• 23 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Які саме підвохи?
Веселуха Муха• 23 декабря 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Які саме підвохи?
Я не зовсім зрозуміла. Щось типу дають там якусь суму і забирають землю. А там наче і будинок не під нуль і ділянка в центрі міста, виходить дадуть копійки а заберуть гарний двір. Але я не зрозуміла чого мають забирати. Невже таке роблять?
ГендиреХтор• 23 декабря 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Які саме підвохи?
та люди думают, что у нас 3 копья получат. а если на русню поехать и их паспорт получить, то там можно целую квартиру в центре москвы получить вместо разрешенной хрущевки в Бахмуте. вот и весь подвох.
Хотя по факту - если куку варит, можно получить и там и там, реестами никто не обменивается.
маска Ілона• 23 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Знайома ж достовірне джерело
ГендиреХтор• 23 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
так кто заберет? если оно окупировано, его и так уже забрали.
маска Ілона• 23 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Треба буде написати відмову від права власності
Веселуха Муха• 23 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
Знайома ж достовірне джерело
Ми контактуємо регулярно. Раз на тиждень про це говорить. Там щось ще чоловік хитрить а вона проти. Але це не окупація, Миколаїв
Веселуха Муха• 23 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ця історія про Миколаїв. Вони продумують що робити, бо бояться окупації
маска Ілона• 23 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Я питаю - ця ’знайома’ є носієм достовірної інформації?
Анонимушка• 23 декабря 2024
Думаю балалайку дадут , сделают подвох что оформить нереально будет
Веселуха Муха• 23 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
Так, а навіщо їй мені брехати? Вона запитувала мене про нотаріуса. Але я там нічого не розумію, та й не вслуховувалась. Самій цікаво як з цим буває
Веселуха Муха• 23 декабря 2024
Ответ дляАнонимушка
Оце я про таке переказую. Але деталей не знаю. Може хтось розкаже
маска Ілона• 23 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Поки що ніяк не буває. Тільки розробляється механізм. Але для отримання компенсації за житло в окупації треба буде відмовитися від права власності
Б´ю байдики• 23 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Жесть
Веселуха Муха• 23 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
Аа, ну тоді це вона про це говорила. Що втратить гарну ділянку, а компенсація там щось 50 тис грн. А будинок був новий гарний, 2 поверхи і якісь стіни там є.
Добра, коли сита!• 23 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Уже эта лавка прикрыта там. Халява кончилась. Кто успел, тот успел.
Бринзолетта• 23 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Каким образом и там и там,если наши будут давать компенсацию в обмен на документы на право собственности на недвижимость в оккупации?
Рожайтретьего• 23 декабря 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Які саме підвохи?
здається, ті хто виїхав за кордон- не мають право на компенсацію.
Ответ дляГендиреХтор
пока ,,,
украина будет предъявлять россии ,,,
маска Ілона• 23 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Звідки вона взяла цифру 50 тис?
КликОЛЬКА• 23 декабря 2024
Я не з окупованої, але мої друзі звідти. В них там дорогий будинок був. Тепер пограбований стоїть, одні стіни.
Їм сказали, що треба відмовитися від права власності, документи на те житло забирають і взамін видають компенсацію на купівлю нового.
Але … як оцінити у вас була бабусина хата чи крутий особняк? Їм так і не пояснили.
І да! Тим, хто за кордоном міняти не можна.
ГендиреХтор• 23 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
а можно подумать. у вас есть право власности на окупированной територии и вы можете им пользоваться без препятствий?
ГендиреХтор• 23 декабря 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
ну значит че страдать херней тогда, надо получать хоть что-то там, где еще возможно.
ГендиреХтор• 23 декабря 2024
Ответ дляБринзолетта
а ниче, что у многих эти документы не сохранились (ну или типа не сохранились?) в Украине восстановили. обменяли, в русню приехали со старыми и тоже обменяли
маска Ілона• 23 декабря 2024
Ответ дляГендиреХтор
Не можу, тому й напишу відмову, щоб отримати компенсацію.
Цідило правди• 23 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Будинок зруйнований чи пошкоджений?
Якщо зруйнований (не підлягає відновленню зовсім), то там не 50 тис грн точно належить.
Але чи зруйнований, чи пошкоджений-це велика різниця. То визначає спеціальна комісія.
За пошкоджений там дійсно невелика сума.
маска Ілона• 23 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Сума компенсації буде розрахована за площею, а не за євроремонтом
Завжди з рушником• 23 декабря 2024
Интересно для чего правительству документы на право собственности? Для какой цели?Что - то тут не то... какую - то схему хотят провернуть, себе во благо.Не просто так хотят, чтоб отказались от права собственности
маска Ілона• 23 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Будинок зруйнований чи пошкоджений?
Це діє на підконтрольній теріторії.
По окупованим інакше.