Бабулька• 11 декабря 2024
Хто здає квартиру в оренду по договору? Як у вас прописані пункти про заставну
суму? Її використання, повернення? Якщо не складно, скиньте фото. Завчасно вдячна
Обнимашкина• 11 декабря 2024
Цей договір має силу тільки якщо він завірений у нотаріуса і ви офіційно сплачуєте за це податки) а так це просто папірець
Про заставу можна написати так, як хочете. Зазвичай сума застави дорівнює вартості 1 місяця оренди, ви можете скачати будь який примір договору з Гугла і вже на місці заповнити з орендарями
Бабулька
• 11 декабря 2024
В мережі є зразки договору, але без заставної вартості і її розпорядження.
Обнимашкина• 11 декабря 2024
Ответ дляБабулька
Мені саме формулювання потрібне за основу, під себе підредагую
Розділ X. Застава
1. Сума застави
Сторони погоджуються, що для забезпечення виконання зобов’язань Орендаря за цим Договором Орендар вносить заставу в розмірі ___ грн (прописом: ___ гривень __ копійок).
2. Порядок внесення застави
2.1. Застава сплачується Орендарем до моменту передачі Об’єкта оренди за Актом приймання-передачі.
2.2. Сплата застави підтверджується квитанцією або іншим документом, що засвідчує факт внесення коштів.
3. Призначення застави
3.1. Застава використовується для покриття можливих збитків, пошкоджень майна, заборгованості по орендній платі або інших зобов’язань Орендаря за цим Договором.
3.2. У разі відсутності порушень з боку Орендаря сума застави повертається Орендарю в повному обсязі протягом ___ (строк) після закінчення терміну дії цього Договору та передачі об’єкта оренди Орендодавцю в належному стані.
4. Повернення застави
4.1. Повернення застави здійснюється за умови виконання Орендарем усіх зобов’язань за цим Договором, включаючи повернення Об’єкта оренди в належному стані.
4.2. У разі наявності пошкоджень майна, заборгованостей або інших порушень, сума застави (повністю або частково) може бути утримана Орендодавцем для покриття відповідних витрат.
1. Сума застави
2. Порядок внесення застави
3. Призначення застави
4. Повернення застави
ЛолитаНеРазлита• 11 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Брехня, договори оренди нерухомого майна без нотаріального посвідчення дійсні, якщо максимальнмй термін оренди 2 роки 11 місяців
Обнимашкина• 11 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Не брехня, а моя помилка, ви праві 👍🏻
ЛолитаНеРазлита• 11 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Не брехня, а моя помилка, ви праві 👍🏻
Така собі ’помилка’
Обнимашкина• 11 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Така собі ’помилка’
Розумію, що ви ніколи не помилялись, але переживіть що інші можуть 🤗
ЛолитаНеРазлита• 11 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Я не пишу дурні поради, якщо достатньо не володію інформацією. Яка ваша мета писати поради в темі, якою ви не володієте? Ввести автора теми в оману?
Редисочка• 11 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
’аби ляпнуть’
Бодіпозітівна• 11 декабря 2024
Ответ дляBombastic
Моє фото вам нічого не дасть . У мене в ауті вся техніка переписала і написана що бу але справна. Тому людина має повернути мені бу, але справну
А нічого що у техніки є строк експлуатації, і якщо пральна машина сьогодні ще пере, то через тиждень може навернутись і то не з вини орендаря
Обнимашкина• 11 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Форум на те й форум, можуть бути різні думки та коментарі, Вам настільки сумно в середу о 13:35, що продовжуєте щось доказувати людині, яка визнала що була не права?) співчуваю 🥺
Stepa_nida• 11 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Так ви і не володієте достатньою інформацією насправді.
Ваша порада теж з помилкою і ви вводите автора в оману.
Бодіпозітівна• 11 декабря 2024
Ответ дляBombastic
То купіть свою і не користуйтеся моєю.
То я орендую все що є в квартирі, і плачу за користування цим всім. Якщо воно здавалось, то власник має замінити або знизити ціну, бо це вже не то за що я плачу.
Це розсуд , бо я живу в своїй квартирі
Ответ дляБодіпозітівна
Це розсуд , бо я живу в своїй квартирі
У мене договір оренди житла.
Будь ласка -житла. А якщо ви користуєтеся технікою, то я не вимагаю щоб ви нову купувати. Але передайте мені її неушкоджену і працюючу.
Тобто зломали- Відремонтуйте.
Ответ дляБодіпозітівна
Це розсуд , бо я живу в своїй квартирі
І звісно це прописано в договорі, тому якщо ви не згодні- не орендуйте 🫠
Бодіпозітівна• 11 декабря 2024
Ответ дляBombastic
У мене договір оренди житла.
Тобто зломали- Відремонтуйте.
Але в ціну ви включайте і меблі, і техніку, і кондиціонер, тобто чим більше зручностей ти вища ціна
Бодіпозітівна• 11 декабря 2024
Ответ дляBombastic
У вас не орендувала би