Просериарила молодость• 23 декабря 2024

Какие салаты будете готовить? На Новый год

Хочу что-то новое. Конечно приготовлю классический оливье) шубу не хочу, крабовый не хочу, цезарь тоже нет, гранатовый браслет вообще не люблю. Не знаю какой еще вкусный можно приготовить?
Тётушка Лошадь• 23 декабря 2024
Я чо-то ностальгирую....
буду делать бутеры со шпротами
оливье
шубу
крабовый
Короче ’мама роди меня обратно’
мистерЛяпсус• 23 декабря 2024
мені ще цей подобається:
копчена курка, обсмажені печериці з цибулею, свіжі помідори, кукурудза і тертий сир. заправка майонез. дивне поєднання, але смачно
заварний look• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
А що в крабовий іде? Палички, кукурудза, яйця, що ще?
Зелений огірок та маринована цибуля.
Цукрові вишні• 23 декабря 2024
королівський з куркою чи бужениною, ананасами, сиром, шампіньйонами маринованими, цибулею маринованою і кукурудзою,з майонезом
ГендиреХтор• 23 декабря 2024
На Новый год только майонезная классика, которую мы едим раз в год: шуба и оливье
А все остальное переносится на предстоящий год.
Из последнего вкусного, делала салат из смеси листьев, карамелизированого персика, сыра с плесенью и поджаренного ореха пекан с маковой заправкой. Очень вкусно, всем понравился.
автор Просериарила молодость • 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Я добавляю лук и кукурузу консервированную. Заправляю майонезом. Вкусно 🤤
Госпожа_тамагочи• 23 декабря 2024
А шо салат Касатка, чи як там його, ну той, що з кількою в томаті, ніхто готуваги не буде? Це ж легенда
Козачка• 23 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Хочу такой сделать
Треба любити поєднання солодке/кисле і десь дістати виноградне вареня?!
Козачка• 23 декабря 2024
Ответ дляТумба-юмба
Буду вкотре готувати салат: курка, мандарини, корейська морква, сир тертий, майонез. Ну і щось із класики.
Яєць нема?
Тумба-юмба• 23 декабря 2024
Ответ дляКозачка
Яєць нема?
Нема.

Спершу не побачила до якої теми цей комент. Подумала це щось про мою безхарактерність))
Бджолина королева• 23 декабря 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Там бичкі в томаті
Папобус• 23 декабря 2024
Ответ дляТумба-юмба
Нема.

Якось так і живу• 23 декабря 2024
Ответ дляПапобус
Оливье из Тредса себе и обычный остальным, крабовый и шубу, все это я ем только на НГ, поэтому без этих салатов не представляю себе праздник)))
Да задолбали уже этой ’ненавязчивой’ рекламой.. Типа в невзначай,
Блондинка в Законе• 23 декабря 2024
ми олів’є та часниковий з сирками, більше нічого не готуємо, традиційно фруктова тарілка, щось спечу та запечу курку, досить, все одно два дні ще їмо потім
Блондинка в Законе• 23 декабря 2024
а ну ще бутери з ікрою)
Блондинка в Законе• 23 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
Не знаю ще, але мабуть точно буде один із улюблених салатів в моїй сімʼї. Він готується слоями. Там рис відварений, крабові, яйця відварені, смажені гриби з цибулею і морквою і кріп,зелена цибуля і огірок. От як читаєш, то здається максимально дивне поєднання, ну які гриби і крабові, але який він смачний. Хто вперше пробує, не залишається до нього байдужим. Він реально дуже смачний.
в огірок свіжий чи солоний? дайте пропорції будь ласка!
КондуктЕр тролейбуса• 23 декабря 2024
А на Різдво вже вирішили, що готувати?)
Папобус• 23 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А на Різдво вже вирішили, що готувати?)
Я не праздную, поэтому ничего
Наизнанку• 23 декабря 2024
Ответ дляБабайко
У нас каждый год классика) оливье, шуба, мимоза слоями, мясо запеченное, бутерброды с красной рыбой, пюре и мясо запеченное. При чем, что самое интересное, это все не едим в другое время года) фигню всякую, эт да. А вот такой набор только на новый год
а як робиться мімоза слоями? рецепт напишіть, будь ласка?
Маю натхнення• 23 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А на Різдво вже вирішили, що готувати?)
Запела м´ясо, ковбасу, кров´янка, зав´ялила м´ясо, бочок пекла, салат з телятиною, салат з язика, брускети з черв.рибою, з мідіями, жул*єн у млинцях, качка з апельсинами, ребра з чорносливом, відкрию маслята, закусочну сливу, спекла торт.
миссАрфография• 23 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
5-6 столових ложок сирого рису круглого( відварити 1:2 в підсоленій воді)це нижній слой,потім сіточки майонезу, 250 г. Крабових нарізати кубиком, сіточки майонезу, 4 яйця відварених нарізати теж, сіточки майонезу, 400 г. Сирих печериць нарізати невеликими шматочками. Обсмажити, окремо обсмажити одну велику цибулину і одну велику морквину( на середню терку),зʼєднати з оьсмаженими грибами,посолити,поперчити за смаком. Якщо оця суміш буде жирною у Вас, відкиньте ненадовго на сито( я інколи навіть ложкою придавлю, щоб максимально жир весь стік),викласти, зверху сіточки майонезу( зовсім трохи, я розгладжую ложкою) і верхній слой це почищений від шкірки свіжий огірок, кріп і цибуля зелена(вперемішку і зверху прикрасити).щось прибирати із зелені не рекомендую,втрачається смак.( огірок один, невеликий пучок кропу і так само невеликий пучок зеленої цибулі)
Нога на ногу• 23 декабря 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Я в декрете 😆 надеюсь, успею пару салатиков сделать) а так картошка с мясом, пару бутербродов и всё )
Как мясо будете делать?
Бойова• 23 декабря 2024
Не знаю що готовити бо олів´є шуби хододці ми і так їмо доволі часто.
Телячі ніжноСті• 23 декабря 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Щось із цього. Ну і олів´є
Подскажите, пожалуйста, что за соус у салата на первом фото? Ингредиенты вижу
Русланка з гілки• 23 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Олів´є, венігрет, шубу.
Вінігрет? Таке їдять на НР?
Бабайко• 23 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Это странный салат, который преследует меня всю жизнь. Я узнала про этот салат от первого своего парня - сардинка, лук маринованный, потом картошка, потом яйца и морковь. Все слои майонезом. Не могла понять в чем прикол, когда встречалась с парнем, он прям достал этим салатом на праздники, а потом познакомилась со своим, и та же история. Для него этот салат праздничный тоже. Назвала его салатом стабильность. Типа, какой бы мужчина в моей жизни не был, теперь должна готовить этот салат)
Хвігура мічти• 24 декабря 2024
Олів´є і люблю в пісочні корзинки тунець+філадельфія.
Гостей не буде, то нам вистачить
Наивная Хо• 24 декабря 2024
Ответ длямиссАрфография
яка послідовність слоїв?
Наизнанку• 24 декабря 2024
Ответ дляБабайко
миссАрфография• 24 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
яка послідовність слоїв?
Трохи вище гляньте,я написала. Рис, крабові, яйця, гриби з морквою і цибулею,зелень з огірком