Гореотума• 24 декабря 2024
а вы покупаете себе цветы?
вопрос скорее к одиноким и тем кто любит цветы
Точная копия плова• 24 декабря 2024
Покупаю когда одна и когда в паре тоже. Парням постоянно выношу мозги цветами, может потому не дарят, но для меня цветы - это уют в доме.
Примарочка• 24 декабря 2024
Зачем? Я слишком ленивая, чтобы их ставить в вазу и потом это все еще убирать и выбрасывать. Думаете, мне нечем заняться больше?
Успокойся_Успокойся• 24 декабря 2024
Іноді купую.
Ось купила букет тюльпанів у бабусі у 12 квітня 2024 року за 30 грн.
На наступній фотографії цей же букет на наступний день - 13 квітня 2024 року.
Успокойся_Успокойся• 24 декабря 2024
А ось ще один букет я купила.
1 фотографія - 17 квітня 2024 року.
1 фотографія - 18 квітня 2024 року.
1 фотографія - 19 квітня 2024 року.
1 фотографія - 17 квітня 2024 року.
1 фотографія - 18 квітня 2024 року.
1 фотографія - 19 квітня 2024 року.
Відповів всім• 24 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А ось ще один букет я купила.
1 фотографія - 17 квітня 2024 року.
1 фотографія - 18 квітня 2024 року.
1 фотографія - 19 квітня 2024 року.
1 фотографія - 17 квітня 2024 року.
1 фотографія - 18 квітня 2024 року.
1 фотографія - 19 квітня 2024 року.
Хочется ощутить этот аромат
Успокойся_Успокойся• 24 декабря 2024
Ответ дляВідповів всім
Хочется ощутить этот аромат
Трохи не за темою.
Сьогодні ввечері дивилась рецепт медівника. Так я прямо відчула аромат торта.
Відповів всім• 24 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Трохи не за темою.
Наш мозг удивительная ’вещь’ может хранить бесчисленное множество ассоциаций
,’Если гиппокамп считает запах важным — например, если он связан с особенно эмоциональным моментом — он может сохранить информацию и хранить ее бесконечно . Даже спустя десятилетия тот же запах может вызвать воспоминания и эмоциональную значимость момента’
Зілля до весілля• 24 декабря 2024
Я насіння купую і сама на підвіконнях вирощую собі, а для душі купую фігурки корів)))
Успокойся_Успокойся• 24 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А можна буде побачити фігурки корів? Сфотографуйте, будь ласка, як буде час.
Мені аж цікаво стало.
Зілля до весілля• 24 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мені аж цікаво стало.
Добре, завтра викладу))
неДодекаэдр• 24 декабря 2024
Я не люблю квіти, тому не купую. Вони звісно гарні і пахнуть , але мені це не приносить задоволення. Але з вдячністю отримую квіти від колег чи по роботі .
Невісточка ж• 24 декабря 2024
Не люблю зрізані квіти, вони вмирають, смітять, воду міняй, вазу мий, плюс один винос сміття.
Чудовий каламбур• 24 декабря 2024
Да, постоянно , каждую неделю если не забываю
Но тут где я живу они оч дешево 3€ за 10 средних розочек
Зілля до весілля• 24 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мені аж цікаво стало.
Сфоткала велику))
Успокойся_Успокойся• 24 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Сфоткала велику))
Дякую. Навіть не думала, що хтось буде колекцінувати такі фігурки (я без сарказма та без образ). Я, наприклад, колись збирала різні серветки.
Зілля до весілля• 24 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я дуже люблю корів ще з дитинства))) Якщо на роботі мені дарують усіляких прикольних танцюючих корів, то я собі іноді більш реалістичні купую.