Забрызжу ядом• 12 декабря 2024

Який букет обрати?

Хочу надіслати колезі на ДН не великий букетик. Думаю букет з гортензії або 7 троянд. Що краще?
язззззь!!!• 12 декабря 2024
Троянди
GaleTTa• 12 декабря 2024
Розы недавно дарили коллеге, к вечеру крякнули уже, хотя и дорогие были.
Гортензии -чтобы букет был красивый, нужно потратиться намного дороже роз(
Я бы подарила в коробке сборную солянку)) они долго будут стоять и точно быстро не устанут
Пустощі-веселощі• 12 декабря 2024
Залежить від смаку колеги.
Я б вибрала гортензії.
Голандські троянди - банальність і нецікаво, і вони не пахнуть(( відчуття штучних квітів..
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2024
Я б купила піоновидну кущову троянду)
Блискавка• 12 декабря 2024
Розы, лучше
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2024
Тим паче 7 троянд ну таке, якщо чесно
А ціна в гортензій теж не маленька, можна вже тоді щось цікавіше обрати
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2024
Малая Налегке• 12 декабря 2024
Смотря какого размера гортензия, можно и 3, они есть очень большие) Сейчас самая стойкая это хризантема, они разные есть, сортовые, очень необычные, можно и их с розами скомпоновать. В цветочных такие красивые букеты сейчас делают на любой вкус и цвет)
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
А ще гвоздика в нюдових та коричневих кольорах, тотально змінила погляд на цю квітку, нереально гарні
Малая Налегке• 12 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
дааа)) я очень люблю гвоздику) еще в 12м году у меня был свадебный букет( который кидала) из нежно-розовых гвоздик с жемчужинками) а сейчас мне гвоздика мелкая нравится, веточками.
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Не бачила мілкої, зараз прям гляну, дуже цікаво стало)
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Глянула, я б з еустомою зплутала її
Дуже гарна, не знала про таку))

Доречі Автору, еустома дуже стійка квітка та ніжна, хороший варіант теж
Малая Налегке• 12 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Глянула, я б з еустомою зплутала її
Дуже гарна, не знала про таку))

кстати)) с эустомой красиво обычная гвоздика смотрится) можно в нежно розом цвете
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Дуже гарно
Люблю моноколор і такі поєднання!
Малая Налегке• 12 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Дуже гарно
Люблю моноколор і такі поєднання!
И нестандартно, кстати недавно шла и разговаривала с мужем, что не понимаю, почему гвоздику к похоронному цветку приравняли...розы тоже на похороны носят) и каллы...и хризантемы...
Мама моя замуж с красными гвоздиками выходила, тогда так многие делали) гладиолусы, розы, гвоздики)
КаРаКаТиЦа• 12 декабря 2024
Я недавно подрузі купувала букет невеличкий, бюджет був 450 грн на квіти. Обрала: троянда піоновидна кущова, дві гілочки еустоми, дві альстромерії та гілочка декоративної капусти + добриво для зрізаних квітів.

Вибір був таким, бо на ці кошти троянд гарних вийшло б в кращому разі 3 шт. + у подруги вдома тепло, а це означає, що трояндам дуже скоро прийде кінець.
Ашолюдискажуть• 12 декабря 2024
Ответ дляМалая Налегке
Я теж не розумію цих стереотипів щодо похоронних квітів)
Fashion4• 12 декабря 2024
Я дарила микс в коробке. Там и розы были и еще другие цветы. Букет стоял долго