На_оба_рот• 24 декабря 2024
Як розпізнати перші ознаки вигоряння?
Иванка Бур• 24 декабря 2024
В мене це так спочатку агресія а потім повна апатія. Ну це вже звичайно не перші ознаки. Перша ознака була - Що я взагалі тут роблю ?
Виннипуховна• 24 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Оооо моя история. Отпуск 14 дней потом приехала и месяц восстанавливалась и вообще не понимала что я тут делаю и зачем живу (
Неваляшкина• 24 декабря 2024
Нежелание идти утром на работу, отсутствие интереса к рабочим процессам, желание поскорей уйти домой
ПешитеБесАшипок• 24 декабря 2024
Перша стадія вигорання - надмірний інтерес, піднесення до роботи, бажання працювати 24 на 7. Якщо це є, то питання руху далі - це питання часу