Будьте так ласкаві• 24 декабря 2024
Дівчата, меню 10 людей, обмежений час для готування
На все буде близько 4 годин.
Зроблю олів"є, грецький салат. Салат-намазка (плавлений сир+яйце+майонез)
Нарізка сирно-ковбасна.
Маслини/оливки + грибочки маріновані + огірки/омідорки квашені.
На гаряче картопля пюре або запечена по селянські.
Зроблю м"ясо (свинина) - буде по типу шашлику, але приготоване на сковорідці.
Переживаю, щоб встигнути, бо зазвичай більше часу на готування
Нарізка сирно-ковбасна.
А поговорить?• 24 декабря 2024
У вас є план. Продукти куплені ?
Вдома чисто ? Санузел вимитий? Ялинка стоїть ?
Це 80% роботи зроблено .
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Закажите просто еду, зачем себя нагружаете?
Грошей нема на готову їжу. Продукти майже всі в наявності вдома.
НуКаНаКа• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Нема.
Всі на роботі, я зможу відпроситись з обіду з роботи.Вв інший день зустрітись не зможемо, тому все досить неочікувано виходить. Раніше я б замовила доставку готової їжі, але зараз це мені дорого.
Тобто, вам немає, кому допомогти вам це відверто дорогувато, але ви все одно будете накривати стіл і хвилюєтесь, чи все встигнете і чи всі будуть достатньо нагодовані? Ого, яка жертовність...
Даха-сваха• 24 декабря 2024
Мясо в духовке лучше запечь, полезнее и вкуснее. И если остынет, то такое мясо, все равно вкусное, в отличии от жареного на сковородке. Ну и полезнее, а то у вас все просто жесть какая то, честно. Кроме греческого салата, и ложки картошки, есть нечего больше.
А поговорить?• 24 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Яке ваше діло ?
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ дляА поговорить?
У вас є план. Продукти куплені ?
Це 80% роботи зроблено .
Так, тут все в порядку
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
А як на 10 чол ви м´яса нажарите на сковорідці?
Там цікавий рецепт, м’ясо спочатку ’запечатується’ на великому вогні, а потім в сотейнику тушиться в білому вині. Смачно виходить, я вже готувала на свято. Жарити прийдеться порціями, а тушкувати все разом.
Тра Ля Ля• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вам нравится ради всех горбатиться? Возьмите за правило, каждый из гостей готовит что-то дома и приносит, таким образом и накрывается стол, а не всем хорошо, а у Вас задница должна подгорать, что и как приготовить, тратить на это своё время. Или мужу на крайний случай скинуть половину обязанностей по приготовлению раз гостей ублажать хочется или пусть люди приходят и все вместе накрывают стол, готовят вместе еду включая Вас
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Це не жертовність, я рада прийняти цих людей в своєму домі, але так вийшло, що дуже обмежений час для готування. Як би можна було все зробити у вихідні, я б не хвилювалась.
Весела бджілка• 24 декабря 2024
Я бы совместила картошку с мясом в духовке
Зачем то пюре ,это же не завтрак
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Із всього меню мені особисто їстівним є хіба грецький салат
Як для вас неїстівне, то не значить що для інших не їстівне
Особисто я люблю і олів’є і салат з плавленого сирка з яйцем. і гості мої люблять.
І грузинську кухню люблю, де багато смаженого. М’со це як раз рецепт з грузинської кухні.
НуКаНаКа• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А що заважає всі салати без свіжих овочів приготувати після роботи у четвер и тоді ж на чистити картоплю? І тоді на п´яницю вам залишається відварити картоплю, запекти/посмажити м´ясо и зробити грецький салат. Тобто, роботи на півтори години з сервіруванням столу.
В чому тоді взагалі стрес і за що ви так хвилюєтесь?
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Бо в четверг в мене є додаткова робота, прийду додому близько 10 вечора.
НуКаНаКа• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мені здається, що до вас ще замало людей в п´ятницю приходить...Поки не пізно, запросить ще когось.
Сусановна• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Нема.
Тогда сразу начинайте мясо, и тот рецепт, который не требует много внимания. Запекание ок. Главное блюдо должно быть готово вовремя, 4 часа реальный срок.
И дальше все почистите и подготовьте. Оставьте еще полчаса на собрать себя - гости приходят к хозяйке, а не кухарке.
Первые гости прекрасно могут накрыть на стол и заправить салаты, и даже налить вам первый бокальчик, пока вы доготавливаете картошку.
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ дляСусановна
Дякую
175см55кг19лет (она)• 24 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
Так, але зазвичай туди ще додають часник.
На минулих вихідних була на ювілеї і цей салат/намазка був присутній.
Я его вообще пару раз в месяц делаю, но без майонеза
Капитанша• 24 декабря 2024
Меню очень своеобразное, лучше с гостями обсудить и скинуться на доставку
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ дляКапитанша
Для моїх гостей це нормальні страви. Всі нормально відносяться до жареного м’яса та олів’є.
175см55кг19лет (она)• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Нема.
А в субботу тоже никто не может?
Будьте так ласкаві
• 24 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
А в субботу тоже никто не может?
Як би можна було перенести на вихідні, то перенесли б.
Капитанша• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Нормально относятся естественно , но на праздники хочется вкусного чего то , а не обычных каждодневных блюд .
175см55кг19лет (она)• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
У вас конкурс какой-то?
175см55кг19лет (она)• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
От нас что хотите?
175см55кг19лет (она)• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А че празднуете, Рождество?
Золота орда• 24 декабря 2024
На випадки ’обмаль часу на готовку’ у мене стандартне меню: курячі відбивні з картопляним пюре, овочі, бісквіт або слойки з творогом і прованськими травами, вино, чай, фрукти, цукерки. Бісквіт печ