Будьте так ласкаві• 24 декабря 2024

Дівчата, меню 10 людей, обмежений час для готування

На все буде близько 4 годин.
Зроблю олів"є, грецький салат. Салат-намазка (плавлений сир+яйце+майонез)
Нарізка сирно-ковбасна.
Маслини/оливки + грибочки маріновані + огірки/омідорки квашені.
На гаряче картопля пюре або запечена по селянські.
Зроблю м"ясо (свинина) - буде по типу шашлику, але приготоване на сковорідці.
Переживаю, щоб встигнути, бо зазвичай більше часу на готування
Удальонка• 24 декабря 2024
ок
мы тоже будем за вас переживать
СкиниУскачи!• 24 декабря 2024
картоплю почистити і поставити в воді, перед приходом гостей приготуєте
поставити мʼясо тушкуватись і поки мʼясо готується робити салати і намазки.
на все про все 2 години з головою вистачить
Усатая полосатая• 24 декабря 2024
Ну да, так переживаете, что вместо того, что бы готовить, на советчице сидите.
Хвігура мічти• 24 декабря 2024
Я б м´ясо запікала, щоб йому часу не приділяти
Сусановна• 24 декабря 2024
А у вас есть возможность все подготовить заранее? Есть помощник почистить все овощи на салаты? Все нужно по максимуму сделать заранее, преподготовить.
Курочка• 24 декабря 2024
Легче доставку заказать
40каградусная• 24 декабря 2024
«плавлений сир+яйце+майонез» - а таке досі хтось їсть?
Бабка-байкерша• 24 декабря 2024
Хай піцу жеруть, упахуваться так.
klaraneill• 24 декабря 2024
Ответ для40каградусная
если Вы не едите, это не значит, что никто не ест
іронічна антитеза• 24 декабря 2024
Мне рыбу сделайте
Я не буду ото все
Сама собі лікар• 24 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Так, але зазвичай туди ще додають часник.
На минулих вихідних була на ювілеї і цей салат/намазка був присутній.
Невгамовна• 24 декабря 2024
Часу достатньо. Можете ще бутери зробити
Звоночек• 24 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Так, я його люблю.
40каградусная• 24 декабря 2024
Ответ дляСама собі лікар
В його там хтось реально їв? Цікаво.
НуКаНаКа• 24 декабря 2024
А навіщо вам переживать, що будуть їсти десять неочікуваних гостей? У мене на такі випадки завжди є алкоголь, коробка шоколадних цукерок, чай и кофе. А все інше - то проблема гостей.
1122-l• 24 декабря 2024
Ответ дляХвігура мічти
а я б м’ясо до картоплі обсмажила з цибулькою, а потім протушкувала з підливою. Тоді можна це зробити заздалегіть, а потім тільки нагріти
Сорока-ворона• 24 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Ещё чеснок туда и да, ест и как правило такое первым съедается)
Белоснежко• 24 декабря 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Тоже удивлена. 10 человек нагрянут негаданно, нежданно с пустыми руками? Они что идиоты?
автор Будьте так ласкаві • 24 декабря 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Готувати мені не сьогодні, а в п’ятницю.
Ответ дляСкиниУскачи!
Дякую
КоролеВешна• 24 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Я їм, на сніданок
Форсия• 24 декабря 2024
Картошку с мясом можно запечь в духовке, в рукаве или под фольгой, так быстрее и проще, но вкусно тоже.
Ответ дляСусановна
Нема.
Всі на роботі, я зможу відпроситись з обіду з роботи.Вв інший день зустрітись не зможемо, тому все досить неочікувано виходить. Раніше я б замовила доставку готової їжі, але зараз це мені дорого.
Тра Ля Ля• 24 декабря 2024
Закажите просто еду, зачем себя нагружаете?
Твоя подружайка• 24 декабря 2024
Ответ для40каградусная
теж у шоці
Форсия• 24 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Да, я фарширую им яйца, икрой, печенью трески и таким салатом, так с ним первым съедают всегда.
Ответ для40каградусная
Ми їмо, нам смачно і ми любимо.
Ви їжте те, що вам смачно.
Ответ дляКурочка
Легче доставку заказать
Не можу фінансово.
Майже всі названі продукти, крім овочів в мене є в наявності.
Джинци на Флісі• 24 декабря 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Нема.
Якщо заздалегідь відварити інгредієнти, підготувати усі нарізки (прям розкласти на тарілки і закрити плівкою) то ви ще відпочити встигнете)
Ответ дляБелоснежко
Принесуть солодке, фрукти, алкоголь. Іжу треба мені організувати.