Летала_НаМетле• 24 декабря 2024

Ви пишете собі плани на новий рік?

вАлнуюся сильнА• 24 декабря 2024
та зараз така динаміка життя і ефект ’внезпаності’ що які там плани...
Файна_зупка• 24 декабря 2024
Ту не знаєш, що завтра буде....
Зубожиння• 24 декабря 2024
Нет
Вредняжка• 24 декабря 2024
Зачем это делать?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 декабря 2024
ой, я бы написала. хорошая идея.
Мамкиня доця• 24 декабря 2024
Ні. Тільки бажання.
Кубик Рубика• 24 декабря 2024
У меня есть просто список хотелок . Надеюсь, в след году все осуществлю
Ошеламиссимо• 24 декабря 2024
Конечно. Планы, желания.
ЖаннаНеАгузарова• 24 декабря 2024
так, є традиція, увімкнути новорічну музику і під шампанське накидати плани на майбутній і написати, що встигла зробити за цей. Правда плани не завжди від мене залежать, та і обставини можуть не так скластися, але все рівно пишу)
Розумію, що зараз ’зранку прокинувся і ок’, але все ж таки, плани дають якусь надію на нормальне життя
ТаЕщеОптимистка• 24 декабря 2024
Да, и декомпозицию
Пишу в ноушн, удобно.
Вообще пишу около 20-25 целей, разного уровня сложности
сою не люблю• 24 декабря 2024
Планы на новый год
1) остаться живым и здоровым
2) не сойти с ума
Достаточно
Блиск думки• 24 декабря 2024
Ответ длясою не люблю
Планы на новый год
1) остаться живым и здоровым
2) не сойти с ума
Достаточно
Це скоріше заповітне бажання більшості українців
КапитанльнаЯ• 24 декабря 2024
Чи варто?
Gvenna• 24 декабря 2024
Так, завжди пишу. Війна не війна, а плани мають бути. По ходу коректуватимуться. Жити з позицією ’не знаю шо завтра буде’ - якось безвольно, чи шо. Ну шо завтра буде. Новий день з новими подіями. Я наприклад не знаю що буде в наступну годину, не то що на наступний день. Бо тактична авіація в бнр не докладає Харкову про свої плани. І що тепер.
Зараз аналізую що не вдалось в 2024. Коректую.
Gvenna• 24 декабря 2024
Плануйте просте людське. До гінеколога там сходити, щитовидку повірити. Курс вітамінів пропити. Скинути зайві кіло, розпишіть детально цей план, що для цього робитимете. Що по дітях, що по роботі. Шо по інших сферах. Зрештою це відтягне увагу від новин, перемкне її на себе кохану і тому вже добре.
ФрекенБок• 24 декабря 2024
Да, буду писать. Из предыдущего списка часть вычеркнуть, часть перенесу в новый год и добавлю новые желания и цели
Сумка з негодою• 24 декабря 2024
Какие могут быть планы сейчас? Война, я переселенка третий год. Раньше писала и желания загадывала.
Карамбулкул• 24 декабря 2024
Конкретно на каждый год не пишу. У меня всегда в заметках есть список моих хотелок, желаний, мечт, постепенно я их исполняю и на протяжении года пишу новые, если мне чего-то еще надо или захотелось.
Эт вернячОк• 24 декабря 2024
Я теж пишу плани і мрії і навіть хотілки які дуже хочеться, але і без них можна. Але як показує життя, що потрібно і хотілки собі дозволяти. Протягом року можу щось дописати.
А в кінці року роблю підсумки. Виявляється що таки багато чого зроблено, хоча не все, але коли розумієш скільки ти вже зробив - це надихає далі планувати і втілювати.
З війною все пішло на смарку. Я тільки цей рік почала знову писати і не на початку року навіть. Але розумію, що плани потрібні, тоді появляється сенс життя.