Сокодавка ще та• 24 декабря 2024

Таблетки ну чому часто вони великі так що не ковтнеш?!

Я доросла людина, але все життя не можу ковтати ті довбані таблетки. Це якась мука. Як ви їх ковтаєте? Но шпа можу, дитячий нурофен. Все якщо таблетки більші, все. Доводиться їх дробити нас частини, а ті гострі частини потім ковтати. Коли хворію і треба пити ліки, завжди питаю чи є розчина або рідка форма. Але ж не завжди є такі заміни. Чи можливо якось навчитися?
Анчо Ус• 24 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Це як?
Просто сжать горло рукой в момент глотания. Я так большие капсулы могу глотнуть, иначе в горле застряет и рвотный рефлекс.
Анчо Ус• 24 декабря 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
А минет можете делать?
Я даже жевачки не могу жевать и во вту что-то держать - сразу бекаю
Я_з_Франека• 24 декабря 2024
Ответ дляАнчо Ус
Сочувствую(
автор Сокодавка ще та • 24 декабря 2024
Ответ дляАнчо Ус
Спробую
Kasya3112• 24 декабря 2024
Автор, попробуйте не закидывать голову, а наоборот, при глотании таблетки вместе с водой опустить подбородок и в таком положении сделать глоток. У меня никогда проблем не было, но попалось такое в интернете, попробовала, реально вообще таблетки не почувствовала.
автор Сокодавка ще та • 24 декабря 2024
Ответ дляKasya3112
Спробую. А взагалі не розумію як можна в такому положенні ковтати....
Kasya3112• 24 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Вы ж просто нахиліть голову, а не прижимайте підборіддя прям до шиї
КаРаКаТиЦа• 24 декабря 2024
В мене одного разу капсула з айхербу поперек горла стала
Я тепер тількі подрібнюю кухонним деревʼяним молотком в одноразовій салфетці і в столову ложку з водою
Вже років 5 так приймаю