Неместная Я• Изменено 24 декабря 2024
Елоком- лікар сказала мазати обличчям пігментні плями- це правильно
Я читаю то якось не від пігментації
І думаю чи правильнл
А Я Самая Самая• 24 декабря 2024
Гормональна ж мазь, ви що, не можна, так до атопічного дерматиту домажетесь
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Зволоження шкіри - Ліпікар АП+М або Біодерма сенсебіо, Аквафор від еуцерін.
На плями на обличчі наносити - елоком крем - 1 раз на добу на чисту шкіру після вмивання, далі зволоження.
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Элоком при аллергии, алергическом дерматите хорошо помогает.
Ось плями такі
Діагноз Фотостаріння, фотопігментація.
Copy-Paste• 24 декабря 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Він саме від атопічного дерматиту. Я ним користуюсь, у мене атопічний дерматит. І мазями його викликати неможливо. Це зазвичай спадкове захворювання.
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Ответ дляТреба підробіток
Это вам дерматолог прописал?
Так.. я просто купила ту мазь і думаю чи вірно.. бо про пішментацію нічого не сказано
Догляд за шкірою
Зволоження шкіри 2 рази на добу. або церове → на міжку. ногу Зволоження шкіри - Ліпікар АП+М або Біодерма сенсебіо, Аквафор від еуцерін.
Догляд за шкірою
Надежда наш компас• 24 декабря 2024
Пигментные пятна,это внутренние проблемы,хоть чем мажте,результат будет не значительный
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
Можна на обличчя мазати?
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Може це вона виписала на ногу, там пляма але вона не знає шо то таке
Бо на грибок не схоже
На псоріаз теж
Сказала спробувати зводожувати
Бо на грибок не схоже
На псоріаз теж
Сказала спробувати зводожувати
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Вы же вчера уже тему создавали..
От я до лікаря прийшла сьогодні
Але не можу второпати що це за крем для пігментаціі? Якщо написано від екземи?
Надежда наш компас• 24 декабря 2024
Может быть но опять,любые пятна-это проблемы внутри организма
А Я Самая Самая• 24 декабря 2024
Ответ дляCopy-Paste
В моєї доньки алергічний, то елоком з застереженням використовує, дерматолог так і каже, що підсяде на нього і піде атопічний. В тата псоріаз, то елоком завжди з ним. Видно при різних проблемах, різні побочки
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Я прийшла до лікаря з такими проблемами
Куди мазати крем? Може лікао помилилась і треба на ногу? А не на пігментацію
Ответ дляНеместная Я
От я до лікаря прийшла сьогодні
Это на ногу, судя по фото ноги.
Проблемы у вашей бабушки внутри и лечить нужно внутренние органы, а не кожу.
Все что на коже - следствие внутренних заболеваний.
Пес Патрон• 24 декабря 2024
Может на ноге это стрептодермия?
Вообще то ,имея деньги, пятна на лице можно убрать или срединным пилингом или фотоомоложением
Здесь пишут ,что это внутренняя проблема в том числе,я согласна, но этими процедурами это убирается
Надежда наш компас• 24 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Может на ноге это стрептодермия?
Самое главное,убрать причину
Ответ дляПес Патрон
Может на ноге это стрептодермия?
Процедурами это будет убираться постоянно. Здоровый человек не ходит по улице под слоем спф, потому что без него будет весь в пятнах...
Это только внутрення проблема.
Пес Патрон• 24 декабря 2024
Фотообьектив по пятну на ногу показал; базилиома и отопический дерматит и ещё лишай
Розвідка Маші• 24 декабря 2024
Шось ваш лікар не того, я б до іншого сходила. Такими методами ви пігментацію не приберете. Там зовсім інший комплексний догляд. Я не лікар, але багато років борюся з пігментацією.
После шести ни-ни• 24 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Ось плями такі
Діагноз Фотостаріння, фотопігментація.
Це хто?
мимАпроходила• 24 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Я прийшла до лікаря з такими проблемами
Це лишай.
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Нічого собі
Я заплатила 2000 за консультацію
мимАпроходила• 24 декабря 2024
Ответ дляНеместная Я
Воно не свербить
Є багато видів, лишай не обов´язково свербить. Пишу з власного досвіду, він легко лікується.
Неместная Я
• 24 декабря 2024
Ответ длямимАпроходила
Яким засобом? Куплю та спробую
Фиктивная• 24 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Это только внутрення проблема.
Что ето за проблемы могут быть? У меня тоже такое у 37 появились, на солнце усиливаються. На что обратить внимание?
Ответ дляФиктивная