КарамбОлька• 24 декабря 2024
Дехто пише, що не має святкового настрою
Дехто пише, що не має святкового настрою, тому що змінили календар.
А хіба іншим святам ви радієте так само, як раніше?
Звичайно, настрій не той, тому що в нашій країні війна. Тому що щодня обстріли, щодня гинуть люди.
Люди втратили близьких, домівки.
Сім´ї святкують Різдво за сотні, а то і за тисячі кілометрів один від одного.
Але попри все ми тримаємося! 💙💛
Вже три роки знаходимо можливість заробити, вже звикли до вибухів, підтримуємо один одного.
Попри космічні ціни, знаходимо можливість донатити і підтримувати наших воїнів! 💪🇺🇦
З Різдвом Христовим! ✨️🙏
Все буде добре!
Дух Різдва з нами ✨️🎄
Люди втратили близьких, домівки.
Але попри все ми тримаємося! 💙💛
З Різдвом Христовим! ✨️🙏
Все буде добре!
Дух Різдва з нами ✨️🎄
КарамбОлька
• 24 декабря 2024
Ответ дляКороль дивана
А мы решили сегодня подарками обменяться. На НГ уже не будем. И под ёлку сыну ничего решили не класть. Можно сказать что мы сегодня почувствовали внезапно праздник. Не смотря ни на что.
Ви самі собі його зробили
Гарних свят Вашій родині 🎄❄️🎁
Король дивана• 24 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ви самі собі його зробили
Гарних свят Вашій родині 🎄❄️🎁
Дякую. І вашій родині всього самого доброго!
Аленький носочек• 24 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
Жизнь одна отмечайте завтра может не быть
Зачем? Отметить праздник это значит жизнь прожить удачно?
Причём отмечать со своими же, кого и так каждый день видишь дома, общаешься, что это изменит? Разве что мне придётся дольше у плиты стоять, но я просто так, без праздников то салатики какие-то, то вкусняшки готовлю.
Все знакомые разъехались, собираться компанией не с кем сейчас, праздники по видео меня вообще раздражают, я за живое общение, по видео мы и так часто общаемся.
Хата на мати• 24 декабря 2024
Згідна з тим, що святкового настрою немає через війну і через все що зараз твориться, а не через календар.
ПП-шница• 24 декабря 2024
Кому як, для мене не свято. Може якби живі були близькі то і перейшла б на новий календар і щось там готувала і з піною у рота доказувала. А так просто пофіг.
Ашолюдискажуть• 24 декабря 2024
Ми сьогодні з чоловіком за дві години, в чотири руки, після роботи накрили стіл на 12 страв) я навіть кутю сама приготувала, і узвар зварила) посиділи так душевно, з двома синами, старший пішов потім у нічну зміну, і поніс кутю на роботу, пригостити своїх хлопців) а ми дивимось Вечори на хуторі зараз) не дивлячись ні на що, ми настрій створюємо самі..
Леди Репях• 24 декабря 2024
Автор, я вас тоже поздравляю.🌲
Единственно, что я к взрывам не привыкла и не хочу привыкать. Это страшно каждый раз. Из Украины не выезжала, но ’привыкать’ не хочу.
А я з косою• 24 декабря 2024
О, Господи. У меня почему-то эти дни последние просто так нет настроения, хотя все у меня хорошо. Не знаю почему, но мне нудно и хочется все время спать только, настроения ноль. И никакие праздники к этому отношения не имеют. Но заходишь на советчицу что-то почитать важное или просто интересное, а тут 10000 тем про Рождество, еду и 550 одинаковых тем про что вы хотите на подарок.
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляМайор Медуза
бутусов и компашка наутилиуса всеми руками за войну раши против Украины
Так вона теж
Юпитерная• 24 декабря 2024
Ответ дляНенавижуСебя
Рождество 7 января вроде бы а сегодня это для католиков.
Залізь назад за свій поребик, і не відсвічуй! Все, відійшли ми від дат, які навʼязані були комуняками!
Ашолюдискажуть• 24 декабря 2024
Ответ дляАленький носочек
А мне кажется, что отметить со своими, это бесценно.. смотря кто для вас свои.. мои вот сыновья вырастут, и уйдут из дома, старший вот наверное совсем скоро.. и я ценю каждый день проведённый вместе, не важно, праздник это, или обычный день.
КарамбОлька
• 24 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви молодці! По доброму заздрю Вам ))
Мій чоловік зараз на війні, ось вечеря наша з сином і чоловіка з побратимами 😔
Юпитерная• 24 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ви молодці! По доброму заздрю Вам ))
Побратими теж стають свого роду сімʼєю і ось такі, на перший погляд, прості вечері приготовані на війні дуже смачні і памʼятаються дуже довго! Нехай ваша родина наступне Різдво святкує в повному складі, а чоловік повернувся в родину цілий і неушкоджений!
Светка-пипетка• 24 декабря 2024
У меня тоже особого нет настроения, но накрыла через силу стол, сели покушали выпили, хочу Рождество встречать со всем цивилизованным миром, а не с рашкой. Со временем традиция приживется. И это исторически правильно.
КарамбОлька
• 24 декабря 2024
Ответ дляЮпитерная
Щиро дякую!
Миру нам і процвітання в Україні 🙏
Ашолюдискажуть• 24 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ви молодці! По доброму заздрю Вам ))
Бажаю від усього серця вашому чоловіку Божої опіки,
щоб скоріше закінчився цей жах в нашій країні, і ваша сім´я об´єдналася. І дякую йому за захист
КарамбОлька
• 24 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Щиро дякую ❤️
Гарного Різдва Вам 🎄❄️
Ашолюдискажуть• 24 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
Щиро дякую ❤️
Гарного Різдва Вам 🎄❄️
Дякую, навзаєм
Аленький носочек• 24 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Так я же написала: вместе поужинаем, просто без кучи блюд, а веселиться вообще повода нет сейчас. Вон сегодня летели 2 ракеты: на Запорожье и на Кривой Рог, одна долетела, чему тут радоваться, людей жалко, могла и вторая долететь (мы в Запорожье находимся).
Свои для меня это самые близкие, но мы все взрослые. Были бы маленькие дети, был бы небольшой праздник для детей, а так...
Дни проведённые вместе ценю, но мы их и так каждый день вместе проводим😀
Пасти Ла• 24 декабря 2024
Колядую за лайк :)
Добрий вечір тобі, пане господарю
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Застеляйте столи, та все килимами
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Та кладіть калачі з ярої пшениці
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Бо прийдуть до тебе три празники в гості
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився!
Добрий вечір тобі, пане господарю
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Застеляйте столи, та все килимами
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Та кладіть калачі з ярої пшениці
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився!
КарамбОлька
• 24 декабря 2024
Ответ дляПасти Ла
Колядую за лайк :)
Добрий вечір тобі, пане господарю
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Застеляйте столи, та все килимами
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Та кладіть калачі з ярої пшениці
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився!
Добрий вечір тобі, пане господарю
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Застеляйте столи, та все килимами
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Та кладіть калачі з ярої пшениці
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився
Радуйся, ой радуйся, земле
Син Божий народився!
Приходьте ще завтра. Завтра ще й 100 гр нальємо
Пасти Ла• 24 декабря 2024
Ответ дляКарамбОлька
Обов´язково! Всім святкового настрою та тихої ночі :)
лаМпочка• 24 декабря 2024
яке свято?
сьогодні купа роботи на роботі, відгрібала до 20:00, завтра теж робочий день (нам дозволили не перенапрягатися, але ж.....), комусь щось писати стрьомно, бо хз хто, коли і як святкує
я взагалі припинила святкувати церковні свята, який у них великий сенс, якщо туди-сюди змінюють дати? це не можна визначити точно, коли народився Ісус...... змішали все в купу....
у мене жодних асоціацій 25 грудня не викликало і не викликає - нехай що хочуть, то те й змінюють, благо, у наші дні спокійно можна бути атеїстом, я стала релігійним атеїстом після таких маніпуляцій
Аноним с кешбеком• 24 декабря 2024
Ответ длялаМпочка
яке свято?
У меня практически то же самое.
Слуги народа сказали ’надо!’, мудрыый нарид ответил ’есть!’
Так смешно и одновременно страшно наблюдать за этими переобувающимися в прыжке. Еще слушать от истинно верующих такие ’милые слова’, вылетающие в адрес тех, кто не переобулся
Пекельнi Борошна• 24 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
У меня практически то же самое.
Да празднуйте когда хотите, хоть каждый день! Лишь бы вам было хорошо а не кому то кто что то сказал! Мы вообще не празднуем ни 24 ни 7 и нет проблем!!
Я тут Живу• 24 декабря 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Різдво 25 грудня було завжди
И будет, смотря по какому календарю храм проводит службу. Если по Юлианскому, то выпадает на 7, и категоричность тут не к месту
Я тут Живу• 24 декабря 2024
Ответ дляЮпитерная
И как они их навязали?
Юпитерная• 24 декабря 2024
Ответ дляЯ тут Живу
И как они их навязали?
Вчіть історію, чи мені від початку створення савецкого союзу вам розповідати? Про те як в церквах клуби робили, забороняли релігію і т.д.
Вибачте, але ви задали дуже примітивне питання, замість порадниці, почитайте різних українських діячів і письменників. Здайте в макулатуру свої книжки з історії, адже з історією України вони не мають нічого спільного