Пасти Ла• 25 декабря 2024
Які фільми найбільше надихають вас?
Коханозадовільна• 25 декабря 2024
Не надихають ) Мене надихають лише мої бажання, цілі - спонукають рухатися вперед, щоб досягти мети
Смайлик• 25 декабря 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Рататуй и дневник бриджит джонс
Взагалі не розумію популярності бріджит джонс.
Така вона актриса ніяка, особливо у сценах, де вона намагається бути недолугою. Ну так це ненатурально
Просто каралева• 25 декабря 2024
Ответ дляСмайлик
меня больше смущает её новое неузнаваемое литцо и продолжение истории с престарелой Бриджит- высасывают из пальца