Любительница• 25 декабря 2024

Какой алкоголь пьете на Новый год?

Надо что-то купить. А что не знаю. Ничего не хочется вообще.
90x60x90• 25 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Не вживаю алкоголь взагалі. Він шкідливий та й людина змінюється під його впливом. Якось дивно умисно заливати в себе те, що буде тобою керувати
Як Ви в цьому світі взагалі виживаєте?))
автор Любительница • 25 декабря 2024
Ответ дляFashion4
Секундочку) То что попроще и я не помирала на следующее утро- La Espardenya Cavs Brut Blanco, Grand Augustin Brut, Comte de Chamberi brut, Jume Serra Cava Brut
Спасибо большое, пойду искать
Сладкий лимончик• 25 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
Посоветуйте ром хороший, только не Бакарди
Botafogo або Don papa рекомендую)
Сладкий лимончик• 25 декабря 2024
Ответ дляПарова Машина
Єгерьмейстер, мій улюблений напій
А я його взагалі не можу пити (
Стефанія• 25 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Botafogo або Don papa рекомендую)
Спасибо, поищу
автор Любительница • 25 декабря 2024
Ответ дляa.ostroverh
Брют, экстра брют и всякие зеро дозаж и тд
Потому что драй и экстра драй с большим количеством сахара. Печень сначала за сахар возьмётся, потом за алкоголь)
То есть надо чем меньше сахара правильно?
a.ostroverh• 25 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Сахара?)
Типа того
Блакитна устриця• 25 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Каков ценник?
Чего из этого?
Джавеліна• 25 декабря 2024
Муж - Джек дениелс Хани, я какое-то б/а шампанское для атмосферы
Ку-кусик• 25 декабря 2024
Ответ для90x60x90
Так тут ведуть до того, що алкоголь ніяк не впливає. Сенс пити, якщо будеш така сама і все буде так само?
Люди, ви самі собі суперечите!
автор Любительница • 25 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Чего из этого?
Всего
Ку-кусик• 25 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
Якщо людина не п´є, вона або хвора, або падлюка (с.)
З вами теж не хочеться продовжувати бесіду, якщошо)))
О, знайомо! То ваш тато чи дідо сказав. Ну але ж це несерйозно. Я напишу свою цитату: якщо людина п´є, вона або хвора, або падлюка. Можна писати що завгодно, це не означає, що це мудрість і треба наслідувати.
Блакитна устриця• 25 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
Вот такие мы любим
Блакитна устриця• 25 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Я взагалі його не пила. Але прочитала про його дію на організм, та й по людях видно, навіть бокал вина чи шампанського і вже відчувається, що людина сама не своя. Мені взагалі не хочеться продовжувати бесіду з людиною, якщо знаю що вона щось випила. Мені противні і гидотні такі люди
В смысле ’не пробовал, но осуждаю?’
Ку-кусик• 25 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
В смысле ’не пробовал, но осуждаю?’
Люди і миш´як не пробують, але знають, що це таке. Не обов´язково пробувати, коли є стільки інформації і наочні приклади.
Блакитна устриця• 25 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Люди, ви самі собі суперечите!
Нет. Тут ведут к тому что странно осуждать то чего не пробовал.
А какой смысл есть то что любишь?
автор Любительница • 25 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Тю человечество не придумало еще ниче более щадящее чем алкоголь для снятия стресса. А вы видели когда нибудь сосуды у алкоголика?
автор Любительница • 25 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Все есть лекарство и все есть яд, дело в дозировке
Ку-кусик• 25 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
А какой смысл есть то что любишь?
Я ж бачу, які то свині після алкоголю, фуу, б´є
І ті, хто випили ніби мало, також вже під дією.
Значит надо• 25 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
Я с клубникой даже не видела. Но навряд ли возьму, под квашеную капустку навряд ли будет вкусно)
Ой, я ввела вас в заблуждение. У меня клюква.
А что ж тогда у нас было летом?
Блакитна устриця• 25 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Всего
Игристое в Польше примерно по 450 грн, виски 1300 грн
Стефанія• 25 декабря 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Вот такие мы любим
Мы тоже часто Морган берём, но надоел уже
автор Любительница • 25 декабря 2024
Ответ дляЗначит надо
А что ж тогда у нас было летом?
Смородина может? Какая реально вкусная из них всех?
Блакитна устриця• 25 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Ничего не мешает выпить так чтоб было приятно, а не плохо.
Но если вы не можете, то конечно лучше не начинать.
Анонім Перший• 25 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Це народна мудрість, закарбована у творчості В.Сердючки)
Але ви, напевно, такого персонажа і не знаєте. То ж нема, про шо балакати)))
Насправді, алкоголь видумали розумні люди для розумних людей. Користь його давно доведено, і для фізичного здоров´я, і для ментального.
Той, хто не вміє пити, так, виглядає потворно.
Більшість людей вживає з задоволенням і користю.
Христос народився! Славімо його!
Будьмо, дівчата!
a.ostroverh• 25 декабря 2024
Представляю как рыдают итальянцы))
Не нация, а сплошные алкоголики
Значит надо• 25 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Да, смородина. Наверное, все вкусно. Просто смородину пили ещё летом, а кокос недавно.
А ещё погуглила - есть красная ягода и какой-то кукумбер. Надо будет тоже купить, если у нас в магазинах есть.
Ку-кусик• 25 декабря 2024
Ответ дляЛюбительница
Люди так виправдовують себе, нічого алкоголь не знімає, людина взагалі стає залежною.
І на НР люди купують алкоголь не стрес зняти, а щоб заставити себе веселитися. На роботі багато стресу, наприклад в лікаря, уявіть лікар, щоб не хвилюватися перед операцією, вип´є. Або студент перед іспитом вип´є... Або перед співбесідою людина собі налиє. Або за кермом буде п´яна.
Добре, я йду, бо це якась безглузда розмова. Люди залежні від алкоголю тримаються за нього кліщами, а мені байдуже, і я не хочу нікого переконувати
Алкоголь для мене отрута, і з випившими я спілкуватися не хочу, бо вони такі тяжкі, дотошні, зі всього сміються або щось доказують... Язик сплутаний часто, дехто агресивний. Ну противно це все...
Значит надо• 25 декабря 2024
Ответ дляАнонім Перший
Христос народився! Славімо його!
Будьмо, дівчата!
Будемо! Гей,гей,гей!
a.ostroverh• 25 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Такі тяжкі, дотошні, або щось доказують
Тут только вы
Люди все взрослые, сами разберутся, тем более по теме вам сказать нечего