Дуняша• 25 декабря 2024
Завмерла вагітність
Вагітність завмерла на 6-7 тижні вагітності по узд.Синдром малого плідного мішечка.Але лікар після чистки сказав що там було більше чим на термін 6-7 тижнів але на запитання чому таке може бути сказав що не знає .Можливо хтось стикався з таким .На аналіз нічого не відправляли
Дуняша
• 25 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Це думка була одного лікаря чи кількох?
Одного лікаря
Хтомолодець? Я!• 25 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Одного лікаря
Дивно , що ви не пішли до одного, другого , третього
Дуняша
• 25 декабря 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Що лікар каже?
Каже що можливо генетичні аномалії і тому так розрослося ,але взагалі мегі нічого толком не пояснили
Кудряшка Сью• 25 декабря 2024
Терміни то таке. Рахують з дня останньої менструації, а коли саме було зачаття ніхто не знає.
Дуняша
• 25 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Мені тільки вчора зробили чистку
Дуняша
• 25 декабря 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Ви могли кровотечу переплутати з менструацією
Так по узд також показало термін 6 7 тижнів
Маурита• 25 декабря 2024
Ответ дляДуняша
А чому не відправляли на аналіз?
Аналіз би показав чи дійсно були аномалії у плоду
Тантрический кекс• 25 декабря 2024
Если это первая замершая, то обычно сами врачи ничего не инициируют
Если повторно, то тогда материал надо отправлять на генетические исследования.
Дуняша
• 25 декабря 2024
Ответ дляМаурита
А чому не відправляли на аналіз?
Сказали що немає такої потреби
Кудряшка Сью• 25 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Хтось помилився, буває.
Хтомолодець? Я!• 25 декабря 2024
На майбутнє, якщо по УЗД ставлять ЗБ, просто переробіть це УЗД у кількох лікарів
Дуняша
• 25 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я переробляла
Кудряшка Сью• 25 декабря 2024
Ответ дляДуняша
2 узд робила
Вас ще чекає багато відкриттів
Помиляються зі статтю, вагою, терміни гуляють +- місяць.
Аби всі здорові були!
Ширли-Мырли• 25 декабря 2024
Сочувствую Вам.... Без кариотипа абортуса сложно говорить о причине... По протоколу никак обследований кроме минимума не нужно, после первой потери. У меня к сожалению потеря повторилась, поэтому я основательно обследовалась вместе с мужем. Одна из потерь была по причине генетики
Маурита• 25 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Сказали що немає такої потреби
Ну тепер ніхто точно не зможе сказати чому так сталося у вас.
Тепер тільки відновитися і пробувати знову вагітніти як будете готові
Зараз все скажу• 25 декабря 2024
Була завмерша, лікарі казали, що так часто буває коли перша вагітність. Казали, що генетичний збій. Потім я перевірила гормони щитовидної залози. Ттг був високий, при наступній вагітності контролювала ттг
Мадам Подлинник• 25 декабря 2024
Як взагалі на 6-7 тижні могли поставити завмерлу, якщо серцебиття ще не чути? Чи зараз уже чують? Мені зберігали до 8, почули , тоді виписали. Чи це був реально 10 тиждень, а розвиток плоду на 6-7? Тоді все логічно... Бажаю щасливого материнства! Хай воно швидше настане!
Катруся 777• 25 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Сто відсотків погоджуюся. Читала про випадок, коли одна лікар кілька разів дівчині казала що завмерла вагітність, відправляла на чистку. Дівчина поїдала в Київ, переробила УЗД - живий нормальний плод. Здається все там добре, народила здорову дитину.
Мені при 2 вагітності теж один в платній клініці сказав при позитивному тесті, що там або залишок плоду, або не до кінця місячні вийшли. На наступний ранок переробила УЗД у нормального лікаря - все чудово, навіть серцебиття показав. Нам вже рік)) тому спеціалісти різні, як і апарати, і не варто слухати одного, особливо коли діло стосується такої справи ...
Дуняша
• 25 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Був по ом 8 тиждень
Зажуженная Жужжа• 25 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Іноді лікарі патякають аби щось сказати. Не беріть близько до серця. В мене теж була завмерла в такому строці. Часткове відшарування плідного яйця і по УЗД замале жовте тіло. Зробили вишкрібання, тому що медикаментозно могло не вийти - прикріплення було по передній стінці матки чітко по рубцю від першого КР. Поплакала, посумувала і трохи згодом народили другу дитину
Обіймаю вас і вірю, що все у вас буде добре
Чу Ча• 25 декабря 2024
Було 4 рази, після двох родів (дві доньки) виносила на клексані. Але таке буває і наступна може бути безпроблем.
Голубая фишка• 25 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Слава богу, мой врач не ждал второй потери и все проверили в первый раз.
Читаю такие истории и понимаю, какой он молодец, учитывая, что второй раз я смогла забеременеть лишь через 5 лет и мы знали проблему, что помогло выносить ребенка.
Зажуженная Жужжа• 25 декабря 2024
Ответ дляКудряшка Сью
Вас ще чекає багато відкриттів
Аби всі здорові були!
Так і є. Медицина друга по точності після богословія 😉
Моїй мамі ставили дату пологів на 7 листопада, народилась я на 5! тижнів пізніше. Помилка більше ніж на місяць і без ознак переношування
Мені ставили вагу дитини по УЗД 1400, а через 2 тижні я народила 2350. Різниця в 950 грн, малоймовірно що дитина за 2 тижні так виросла
Зажуженная Жужжа• 25 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
З 6 тижнів по УЗД видно серцебиття плоду. Крім того є інші ознаки це розвиваючася вагітність або завмерла
Біле пальто• 25 декабря 2024
В мене було три завмерші вагітності, доки один лікар не сказав здати після чистки одразу ТТГ і Т4. Він єдиний, хто сказав це. Я здала, виявилось, що щитоподібна залоза не справлялась саме під час вагітності, а так все було добре. На Тироксині виносила трьох дітей!
Ширли-Мырли• 25 декабря 2024
Ответ дляГолубая фишка
Да, человечные врачи сейчас на вес золота. Первый раз был выкидыш на раннем сроке и не удалось собрать материал, второй раз пока дождалась результат кариотипа, начала сдавать другие анализы и нашла много ’интересного’, без терапии шансов выносить самостоятельно у меня не было.