Примерно лет 16—17. Если они в таком возрастем встречаются с представителем противоположного Пола такого же возраста то…..вы бы предостерегли их от интима до наступления совершеннолетия? Или до свадьбы?
Відморожена• 25 декабря 2024
Нет. Поздно пить боржом) рассказывать правильные вещи нужно было раньше. В 16-17, это уже вполне самостоятельные люди умеющие предохраняться.
ВсеПроВсехЗнаю• 25 декабря 2024
Ні. Щодо себе, в мене були досить строгі батьки,контролювали мене. Що я не дівчинка розказала моїй мамі лікар-гінеколог, мені було 17. Вона була наша дільнича, знала мою маму. Мама десь за рік мені сказала, що все знає,хоча про візит до лікаря я їй не казала. Але, час від часу мені втирала за контрацепцію, ранні вагітності ітд. Завагітніла я у 18)))))
Света С Приветом• 25 декабря 2024
До свадьбы. А свадьба будет когда закончит школу, институт (!!!), получит должность с окладом в престижной фирме. Международной, естественно
Кто крайний?• 25 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вы рожали? Как сложилась ваша жизнь?
Хочу на Балі• 25 декабря 2024
Моя задача донести, що треба вдягати презерватив, все інше не моя справа.
ВсеПроВсехЗнаю• 25 декабря 2024
Ответ дляКто крайний?
Вы рожали? Как сложилась ваша жизнь?
Так, я вийшла заміж за того хлопця, на жаль та дитина народилася мертвою. Зараз мені 33, маю двох діток. Тоді університет не покинула, довчилася. Одружена 15 років. Загалом життя склалося добре, чоловік в мене хороший, лиш дуже сумно від того, що така біда тоді трапилося, ми з чоловіком дуже важко пережили ту втрату.
Муркамурковна• 25 декабря 2024
Канешно, я б сиділа з ними в кімнаті, в´язала б носочки і в парку вместе б ходили...з мамою половинки
Кто крайний?• 25 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вы сильная! И это главное!
ВсеПроВсехЗнаю• 25 декабря 2024
Ответ дляКто крайний?
Вы сильная! И это главное!
Довелося, мені ще не було 19 років, а я втратила немовля. Подорослішали вмить... Тоді я щоб забутися, багато вчилася.