Аноним НаВсеГда• 25 декабря 2024

Грві і садочок

Ходимо в садочок 2 місяць, син захворів -температури немає, була нежить, вже практично немає, є тільки кашель , сьогодні 5 день хвороби, дитина активна

Питання в чому- чи можна вести його на свято ялинки завтра, чи краще потримати дома?
Родичі кричать веди на саме свято, моя думка, що тих свят ще буде багато
ПушАпница• 25 декабря 2024
Ніколи не залишала вдома дитина з соплями
So_so• 25 декабря 2024
Ведите
автор Аноним НаВсеГда • 25 декабря 2024
Ответ дляПушАпница
Водили із нежиттю в садочок?
Шотуткоїться?• 25 декабря 2024
Ну, організм ослаблений, там точно будуть хворі діти. І взагалі, думка родичів нехай стосується їхніх дітей, а щодо своєї дитини вирішувати маєте тільки ви.
Молчавочка• 25 декабря 2024
з кашлем на 5 день вести?
ну хіба щоб позаражати інших
ПушАпница• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Водили із нежиттю в садочок?
Так, це не потребує жодного лікування
автор Аноним НаВсеГда • 25 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
з кашлем на 5 день вести?
ну хіба щоб позаражати інших
Але в нього немає більше ніяких симпомів, тільки кашель
Дитина активна, грайлива
Молчавочка• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дитина активна, грайлива
якби це був 2й тиждень.
5й день - розгар хвороби
Птица Говоруша• 25 декабря 2024
Ні. Не вести. Пошкодуйте інших дітей
AnnaOst• 25 декабря 2024
Автор, а чого у вас взагалі виникло питання вести чи не вести, якщо дитина нормально почувається? я за кордоном і тут навіть питання б так не стояло. У мене дитина лишається з такими симптомами вдома в одному випадку - якщо вона себе погано почуває і це видно. А так соплі, кашель, температура до 37,4 - тут це все не привід лишатися вдома.
Соплі дитина носить по колу десь з початку листопада
andronata• 25 декабря 2024
Ведіть. Я вчора була на дитячому святі в садочку. Через одного діти з температурою. От де треш...
Чучало яблуні• 25 декабря 2024
Конечно ведите! Пусть и другие дети подарок под новый год родителям принесут
Чучало яблуні• 25 декабря 2024
Ответ дляandronata
Из-за таких моя постоянно на больничном! И заражает младших. Ненавижу таких придурошных недомамашек, которые с температурой тащат своё чадо к другим детям.
andronata• 25 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Так це ще й з подачі вихователів ’дайте нурофен і приводьте, бо ж нема кому віршики розказувати’ 🤦
Чучало яблуні• 25 декабря 2024
Ответ дляandronata
Кошмар ( моя например потом с температурой 39 лежит... Благодаря вот таким. Так бесит. Уже думаю жаловаться куда-то выше.. это треш просто! Тащат вечно малых, которые просто умываются соплями, а мама ведь работает. Я тоже работала до декрета и совмещала. Но это трындец конечно.
Алгонавт• 26 декабря 2024
Автор, после этих елок всегда начинали все в саду болеть, потому что все приходили на этот праздник: и здоровые, и с орви. Праздник же!
Я бы не вела, будет еще много праздников))
автор Аноним НаВсеГда • 26 декабря 2024
Ответ дляАлгонавт
Так , вирішила і не повела, залишила дома