КрестьянинДиор• 25 декабря 2024

Яка мама така і донька? Про фігуру...

Завжди моя бабуся казала, ми всі схильні до повноти, яка мама, така і буде донька, проти генетики не попреш. А як у вас? Жінки 35+ як тримаєте себе у формі?
Качка в тапцях• 25 декабря 2024
Як хто.Сестра худенька-160 см і 44 кг,а я маю схильність.Але борюся,57-58 стеля,бо буду,як мама.Все життя спорт і пп,по інакшому не буде.
Кракадэ• 25 декабря 2024
Гм, у мене з рідною сестрою однаковий зріст, а вага в півтора рази різниться. Мама в нас одна, як і батько
НЛОша• 25 декабря 2024
Пропорції як у мами, один в один. Але я струнка в 35, а мама після 30 як набрала так і не скинула, багато зайвого. Але тоді всі такі були.. це не генетика, а звички. Бо мамині батьки обоє худі до старості. А мамині звички - хліб з усім, тортики, жарені пиріжки, от і набралось.
Смайликівна• 25 декабря 2024
Нас двоє дівчат у батьків. Я в маму, сестра більше в татову маму. Але і я в маму в молоді роки) мама після 40 вже набрала вагу, а я ні.
ХаДиДиШь• 25 декабря 2024
В мене ні. Мама яблуко, попи і стегон геть нема. Я груша або годинник. Такий тип. Геть різні фігура. До повноти схильна вся родина. Але це харчові звички більше, ніж генетика. Нас четверо, ожиріння немає лише в мене, але це нескінченна боротьба і я балансую на верхній межі норм) у батьків і брата ожиріння третього ступеню, якщо вони ще вписуються в якійсь ступень. Короче геть жирнющі всі. При чому дідусі-бабусі були худі. От і генетика. Все від їжі.
Кавуся• 25 декабря 2024
Мама жирна і я теж ,але мені ще навіть немає 30
ТАЗератти• 25 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
клепсидра ну дуже дивної форми)))) це не є пicковий годинник))
автор КрестьянинДиор • 25 декабря 2024
Ответ дляКавуся
Які у вас пропорції?
Фляшка на трьох• 25 декабря 2024
Ответ дляТАЗератти
фото
ну так в вас тут намальован пicок i пiсковий годинник. клепсидра з водою. вона не такої форми. там конус
Мне без сахара• 25 декабря 2024
Ответ дляЧервона калина
В більшості випадків це дійсно так)
Але за умови що доньки народжували. Зазвичай після пологів усе міняється не на краще
АБВГДэшница• 25 декабря 2024
У меня маленького роста полная мама и высокий стройный папа. Я в папу, а сестра в маму.
Та не реву я• 25 декабря 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
І я помітила. Але харчові звички ідуть з сім´ї. Тобто в одній хаті перше, друге і компот, а в інших півпорційна тарілка їжі на обід.
До чого харчові звички ?
Знаю в одній родині - тато з донькою схильні до повноти, а мама з сином малі і худі. Стіл однаковий у всіх, але малий не хоче їсти, а донька завжди холодна і зайва вага присутня.
Пффф 100%• 25 декабря 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Окрім генетики, є ще звички.
Мамі майже 70, струнка, зайвої ваги немає, ніколи не їсть мучне, нічого, вареники, булки, пироги, макарони, печиво. ЇЇ максимум це 1 бутерброд з ранку (більше хліба за день не буде) і 1 смажений пиріжок раз на місяць, солодкого також їсть дуже мало. При цьому все життя варила/пекла те що сама не їсть для дітей (але я не їм також), для онучки та зятя.
Файна цьоця• 25 декабря 2024
Мама повненька, але вся така з формами - гарні груди, гарна попа, виражена талія. Я - в тата, прямокуник без попи та грудей, але худа. Плюс мама 162 см, а я 173.
Моя донька теж не в мене фігурою, а в свекруху, в 14 років носить бюст з більшою чашкою, ніж я.
Ласкове телятко• 25 декабря 2024
Я пока норм но начинает появляться спасательный круг. Женщины в роду квадратно круглые с обеих сторон. Я всегда шутила что пошла в папу)))))
Борщик• 25 декабря 2024
Це правда. В мами проблемна зона були живіт і бока. В мене також. Тому спорт і дефіцит ккал мої супутники
Рожки-да-ножки• 25 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
не завжди. я їм i перше i друге i компот з пирiжками, а все одно струнка,хоча вже 46, чоловiк їcть втричi меньше за мене, а бореться з вагою))
О, в мене своячка така, перше, друге та компот - і вона після двох дітей хоч на подіум готова йти) При цьому її мама зовсім іншої комплекції, низенька, коренаста і свого часу була близько 130 кг
люблю_тортики• 25 декабря 2024
В мене і сестри не мамині фігури
Кавуся• 25 декабря 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Які у вас пропорції?
164/76
Забобонний фрукт• 25 декабря 2024
Ні. В мене діти пішли фігурою в рід чоловіка: стрункі з довгими кінцівками в той час як я низенька коротконога грушка і все життя з зайвою вагою. Єдине, що дивує мене, що в сина зріст 185см (21 рік), а донька лише 162см (16 років). Вона нижча навіть за мене на 3см, але фігура все одно ну зовсім не моя, а в точності як всі в роду чоловіка. Але там найнижча була свекруха 172см. Коротше кажучи, в доньки від мене хіба що зріст. Ну, і група крові в дітей моя. Ах да, і ще колір очей-зелений,як в мене
Чаклунка-ведунка• 25 декабря 2024
Ні,я в дідуся фігурою.Він один в сім´ї високий і худий
Чаклунка-ведунка• 25 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
В нас теж так
автор КрестьянинДиор • 25 декабря 2024
Ответ дляКавуся
164/76
Є над чим працювати, але не так уже і багато(((я 166/68
Танцепесенная• 25 декабря 2024
Часто похоже, но не всегда. Бывают сестры: одна полная, одна худая,размер груди тоже отличается
Оле Лукойе• 25 декабря 2024
Я мала і худа, мама мала і повна. Вони всі в роду такі округлі, з низенькими попами (їх три сестри - всі схожі фігурами). А я в батькову рідню пішла, дуже на тітку схожу, і фвгурою, і характером, і обличчям
Попадалочка• 25 декабря 2024
Я в бабушку по батьку.
На маму не схожа.
Кавуся• 25 декабря 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви стрункіша,а я обжора
Без QR коду• 25 декабря 2024
Неправда. Донька наслідує фігуру по жіночій лінії або від батькової матері або від своєї, тут 50×50. Моя баба і мати фігурні з зайвою вагою, великими цицьками і товстими ногами. Батькова баба худа спортивна. Я в батькову пішла, але фігура трохи краща - вже не прямокутник, а пісочні часи
Мексиканочка• 25 декабря 2024
Ответ дляДуболом
Добряче на ’біженстві’ набрала... коли ця клята війна закінчиться! А взагалі в нас чудова їжа смачна і фігуру завжди було легко тримати... в Німечинні набирається ні з чого.. Всі в родині стрункі були.
Тоже самое,мы с мамой в Германии тоже набрали лишние кг