Моль Моллівна• 25 декабря 2024

Якщо дані оновлені в ТЦК і є довідка про відстрочку

Чи обовʼязково ставити і реєструватися в резерв плюс? В системі Оберіг є всі дані
Пошаманю• 25 декабря 2024
Воно ж автоматично має там підтягнутись.
Слава Українi• 25 декабря 2024
Перевірте. Тцкашники можуть сказати
Айпишница• 25 декабря 2024
Регистрация в Резерв+ в принципе не обязательна.
автор Моль Моллівна • 25 декабря 2024
Ответ дляСлава Українi
Перевірте. Тцкашники можуть сказати
В нас виник спор. Тцкашники ніколи не питали Резерв, вся інформація є в обреріг і довідка про відстрочку, а мені зараз кажуть , що ОБОВʼЯЗКОВО має бути резерв плюс
Магиня• 25 декабря 2024
Паперові доки с QR кодами є(відстрочка та оновлення даних), цього цілком достатньо.
автор Моль Моллівна • 25 декабря 2024
Ответ дляМагиня
Резерв плюс можна і не встановлювати?
Дюагональ• 25 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Не може це бути обов´язковим, бо у вас може не бути телефона.
А я с Рио-де-Житомира!• 25 декабря 2024
Він вже є в Резерві.
Ло Шарик• 25 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Хто каже?
Слава Українi• 25 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Не обов´язково.
Тим у кого немає бронювання, краще мати, тому що без резерву поїдуть одразу в тцк
Дюагональ• 25 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Резерв плюс можна і не встановлювати?
Можете не встановлювати .
У мого чоловіка по резерву немає данних.
А фактичні документи і в оберіг він є
Спокійно їздить через блокпости
Дюагональ• 25 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Він вже є в Резерві.
Взагалі не факт .
Мій чоловік ходив в тцк як на роботу
Принаймі за останні три роки разів 8 точно був тцк з них 2 влк.
І його немає в резерві
Дюагональ• 25 декабря 2024
Ответ дляСлава Українi
Не обов´язково.
Є відстрочка. Бумагу не вирубеш топором
автор Моль Моллівна • 25 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
Хто каже?
Кум
А я с Рио-де-Житомира!• 25 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Так,в нас велике підприємство.Є військовий облік.І всім в цьому році сказали зареєструватись в Резерв +
Ло Шарик• 25 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Кум
А яким законом він керується?
автор Моль Моллівна • 25 декабря 2024
Ответ дляЛо Шарик
А яким законом він керується?
Він типу юрист, в законі сказано оновити дані. Він доказує , що має бути резерв і крапка, якщо ти оновив дані будь де. Я кажу, що ні, дані можна оновити трьома способами : цнап, тцк і резерв.
Ло Шарик• 25 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Поганий юрист
А я с Рио-де-Житомира!• 25 декабря 2024
Ответ дляДюагональ
Взагалі не факт .
Мій чоловік ходив в тцк як на роботу
І його немає в резерві
Значить його просто не внесли в базу Резерв+.Але він є у внутрішній базі.
Резерв+ це для пересічних.ТЦК користуються своєю внутрішньою базою.
В мене скільки разів чоловіка перевіряли,то просто дивляться документи,і пробивають по своєму планшету .Резерв не дивляться
Дюагональ• 25 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так,! Вони дивляться по своїм базам
Мандолина Бу• 26 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
В ЦНАПі вже не можна. Лише до липня можна було.
Will_Be...• 26 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Вот, чисто теоретически, люди ж разные есть... У кого-то, элементарно, нет смартфона... Что тогда, где брать резерв? Закона, что бы у каждого обязательно был смартфон, нет же? Значит, и ’резерв’ - это не обязаловка.
Добро с Кулаками• 26 декабря 2024
Автор обязательно все подтянуть.

Знакомый с бронью, но бронь не отображается в резерве.
Еле отбился. Для них без резерва ты какашка
как тебе такое илон маск• 26 декабря 2024
Автор, хай чоловік обовʼязково перевірить чи підтягнулося усе через резерв+. Дуже багато випадків коли довідку про відстрочку дають, а в резерв+ світиться або стара інформація, або ще щось. Можуть бути проблеми на блокпостах, а якщо зберетеся за кордон, не випустять якщо не підтягується.
До того ж, хакнули деякі реєстри і могло щось злетіти, тому перевіряйте через резерв+.
автор Моль Моллівна • 26 декабря 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так перевіряють на блокпостах через оберіг. І як закордон виїзджав теж через оберіг перевіряли
как тебе такое илон маск• 27 декабря 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Здається, що це одна й та сама база. Тільки оберігом зветься для різних службовців, а резерв для простих користувачів.
Мій чоловік вже тричі оформлював відстрочку, коли оформляв вперше, то в ЦНАП зробили витяг, де було написано що дані оновлені і стояв значок резерв+. А ось тиждень тому вирішили скачати та перевірити, а там указано дані та місце реєстрації, котрі були 10 років тому.
Чи то реєстри злетіли, чи то в базу не внесли, але до цього в оберіг світився, а потім нічого. Довелося їхати в тцк та розбиратися.