Крижана бурулька• 25 декабря 2024
Як з цінами на нерухомість? За моєю оцінкою, то падають.
Спостерігаю за декількома будинкам середньої ціни, в смт та райцентрах. Так за півроку вони і не продались і ціни знизились на 7 відсотків. Інші будинки що я дивилась рік тому, теж не продались, навіть уже не виставляють.
Дівчата, чи купували нерухомість (не обласні міста) нещодавно, то які враження щодо ціни,
Також цікавить який зараз відсоток податку. Дякую
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Чекаємо ціни 2007 року. Звісно падають як і $, ціни на буд матеріали і на будівельні роботи
Крижана бурулька
• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Але ж не тільки буд матеріали визначають ціну, люди виїзжають назавжди з країни, війна затяжна
Крижана бурулька
• 25 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
А эти 7 процентов инфляция не сожрала? Цена ж в валюте
Інфляція гривні? Так тоді сходиться
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Ну так, ви праві, це ж все безкоштовно будуть роздавати таким от як ви…..дочекайтесь головен
Дюймовочка• 25 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Інфляція гривні? Так тоді сходиться
Гривны, конечно, большинство в ней получает ЗП или доход
Крижана бурулька
• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Оправдываете европейские цены в нашей стране?
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Ну по перше Україна це Європа, але ви б хотіли щоб нерухомість продавалась за безцінь? Так не може бути бо є ринок
Крижана бурулька
• 25 декабря 2024
Ответ дляSantaMonika
В нас нічого не падає
Сусідній будинок продали за 460 тис
с верховной рады пишете, дамочка?
SantaMonika• 25 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
с верховной рады пишете, дамочка?
Київська обл. Мій будинок, я б не продала менше мільйону. Всі цінують своє
Крижана бурулька
• 25 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Не падают и будут еще дорожче, т.к. подняли налоги
А які зараз налоги сплачує покупець, ви не в курсі?
Я таке знаю• 25 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Все как было раньше, если продавать одну квартиру
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
с верховной рады пишете, дамочка?
Боже, яка ви
Крижана бурулька
• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, яка ви
А мне показалось что вы такая. Вы же видите что автор интересуется ценами средними по Украине, прекрасно понимая какие это цены. Но нужно же вставить ваш коммент про ваши дома за миллионы.
Love_Love_Love_• 25 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Де є комент про дома за міліони?
До чого ваші дивні коментарі про ВР?
Перловая Кашка• 25 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Кто то выезжает. Кто то приезжает на их место . С полностью разрушенных городов, оккупации. Кто не выезжает из Украины,покупают жилье тут. Так что, спрос есть тоже и не маленький. У нас сейчас в Одессе, на моем районе квартиры продаются быстро это вторичная.дома тяжелее.
Крижана бурулька
• 25 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Де є комент про дома за міліони?
До чого ваші дивні коментарі про ВР?
Вибачте, я подумала ви в долларах ціни пишите - 460 та млн дол.
Love_Love_Love_• 26 декабря 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Я взагалі не писала ніякі ціни. Ви хоч уявляєте де і яка нерухомість коштує 460 міліонів?
Патріотка з дивану• 27 декабря 2024
подписана на риелтора
киев и Черкассы. продается то, что в самом дешевом сегменте, средние цены застыли- и надо их опускать, но хозяева не готовы и не хотят ( а вот раньше это стоило больше!). так что рынок по факту стоит. вот 10 дней тому как раз был один пост на эту тему, но искать лень.
Ниф_ниф• 27 декабря 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
подписана на риелтора
вы про Марину Смирнову и этот пост?