БОА Ольга• 26 декабря 2024

Обмежено придатні хлопці 18-25 років

Підтримайте будь ласка петицію щодо заборони мобілізації обмежено придатних хлопців 18-25 років https://petition.president.gov.ua/petition/238414
Len00K• 26 декабря 2024
Вы реально думаєте, що це спрацює?
чаревна• 26 декабря 2024
Я категорически против, молодёжь, детей бросать на фронт под ноги кацапам. Когда в тылу есть здоровые мужики.
Полно забронированых кто реально может быть полезным на фронте. Надо пересматривать экономическую бронь. Офисный планктон сидящих менеджеров
ewa7• 26 декабря 2024
Писати потрібно. Але мало ймовірно , що на нас взагалі хтось зверне увагу...
ewa7• 26 декабря 2024
Ответ длячаревна
А може потрібно щоб мобілізація була справедливою? Якщо війна, то воювати потрібно всім. А то можновладці зі своїми дітьми, родичами, друзями сидять в не паряться....а звичайних людей треба відловлювати... Якийсь сором, а не мобілізація.
автор БОА Ольга • 26 декабря 2024
Дуже сподіваюсь! Така соціальна несправедливість по відношенню до хворих хлопців….
чаревна• 26 декабря 2024
Ответ дляewa7
Согласна с вами и те пыки с тв экранов туда же
wind-d470• 26 декабря 2024
Петиція про зниження моб віку з 60 до 50 років висить вже майже півроку, без відповіді, та багато інших. Нікому це не цікаво.
Nature is a miracle• 26 декабря 2024
Ответ длячаревна
Ці особливо.
Ollka• 26 декабря 2024
Я б проголосувала, але ця петиція не продумана.
Офіційно на даний момент не мобілізують до 25 років. Тому петиція про заборону того, чого юридично немає.
BLUE_SKY• 26 декабря 2024
Ответ дляewa7
воювати всім - брєд
хто тоді буде працювати?
думаю військових в тилу, військових що вийшли на пенсію в 40, тцкшників, поліції і сбу достатньо щоб сформувати сильну армію
Еленнн• 26 декабря 2024
Ответ дляBLUE_SKY
воювати всім - брєд
хто тоді буде працювати?
як так можна? силовики пригодяться, коли народ почне бузити. (тут дякувати потрібно,що за перспективу думають.)
wind-d470• 26 декабря 2024
Три роки майже війна, а ви все про справдливу мобілізацію, не буде їі вже ніколи, давчата, та вас скоріше погонять, чим ментів, прокурорів, притул та монатиків з кварталом.Ну реально, про що ви.
S.s.s.• 26 декабря 2024
Ответ дляOllka
Мобілізують.
S.s.s.• 26 декабря 2024
Петиції нічого не вирішують . Взагалі. Це народу кістку кинули щоб пар спустити. Про мобілізацію ментів за 2 дні назбирали підписи, і що? А нічого.
S.s.s.• 26 декабря 2024
Три варіанти: вивозьте дитину ,або нехай сидить вдома, або купуйте бронь.
автор БОА Ольга • 26 декабря 2024
Ответ дляOllka
Верховна Рада вже прийняла Закон 11379д, який звільняє від мобілізації обмежено придатних юнаків до 25 років ще 9 жовтня, але президент досі його не підписав. Питання в цьому
marydgayne• 26 декабря 2024
Ответ дляБОА Ольга
Не очень понятно... вы видите социальную несправедливость в том, что хотят мобилизовать больных молодых парней именно этого возраста? А чем вам такие же больные 26-тилетние не угодили, или 55-тилетние? или здоровые 18-тилетние?
Я считаю ,что армия должна быть контрактной и добровольной. все! И никакого другого разделения. Потому как инвалид 3 группы вполне может выполнять простые задачи, понятное дело ,что не в пехоте. Как и отец троих детей, как и другой какой то офисный мужчина, который тяжелее мышки в руках не держал. Насильная мобилизация в корне несправедлива! пока одни жируют, то другие гибнут((
S.s.s.• 26 декабря 2024
Ответ дляБОА Ольга
Немає в нас громади, в нас кожен за себе.Он, в Полтаві перед салоном краси пакували хлопця, перукарі як на виставі : ну що, забрали? А що там? Ха-ха. Ха-ха ( радісно)
А знаєте чому? Тому що їх чоловіки « на броні», або працюють пакувальниками і їм похеру.
Helenny• 26 декабря 2024
Ответ длячаревна
Згодна!!!
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
Якщо батьки не відвоюють країну, то щоб до дітей не дійшло.
Так, чоловіка не так жалко, як єдиного сина. Батьки мусять захищати дітей.
Хтось повинен це робити, щоб кацапи не окупували країну.
Треба переводити країну на військові рейки.
Хай закидають тапками і ставлять фейспалми, але це моя думка.
Helenny• 26 декабря 2024
Ответ дляBLUE_SKY
воювати всім - брєд
хто тоді буде працювати?
💯
Особливо влучно про військових пенсіонерів.
Вони все життя вчилися бути воєнними, тепер хай продемонструють, чому навчились.
Marisha1715• 26 декабря 2024
Ответ дляHelenny
💯
Так а их никто и не мобилизировал ещё. Их берегут. В военном городке военных 3-4 тыс, с них месяц назад впервые 100 чел мобилизовали. Так что те , кто учился и осознанно шел на работу связанную с защитой страны , пока что сидят в штате.
автор БОА Ольга • 26 декабря 2024
Ответ дляS.s.s.
Якщо президент все ж підпише Закон, то в цих дітей буде можливість пройти ВЛК
frumoasa17• 26 декабря 2024
Ответ дляHelenny
Згодна!!!
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
Один з варіантів захисту дітей це вивезти їх в безпечне місце і зробити, щоб все у них було необхідне. А воювати повинні добровольці та найманці, а не викрадати людей на вулицях.
Odilie• 26 декабря 2024
У нас Конституция на паузе и полный беспредел, а кто-то наивно верит в силу петиций...
автор БОА Ольга • 26 декабря 2024
Ответ дляmarydgayne
Здорові хлопці до 25 років звільнені від мобілізації, а хворі получається підлягають
Marinamariana• 26 декабря 2024
Сейчас война . Какая ещё заборона ? Воевать должны молодые а не деды
Marinamariana• 26 декабря 2024
Ответ длячаревна
И этих туда же
Marinamariana• 26 декабря 2024
Ответ дляmarydgayne
Воевать должны все мужчины
MillenniumStory• 26 декабря 2024
К сожалению, если ’партнёры’ сказали мобилизовывать юношей, значит их начнут мобилизовывать. Более того, они требуют начать и мобилизацию женщин, под предлогом равенства. Поэтому лам совет от чистого сердца, покинуть страну пока не поздно, а если этой возможности нет засесть дома не по месту прописки. Если не договорятся зимой-весной, тогда всё это они осуществят к сожалению...
MillenniumStory• 26 декабря 2024
Ответ дляS.s.s.
Не совсем так. Потому что украинцы стали хатаскрайниками и большей части населения плевать на ближнего своего. Смотрел как в маршрутках паковали мужиков на видео, так жирные бабы с водителями маршруток ещё и мастерили тех кого пакуют, помогали упаковать.