Підтримайте будь ласка петицію щодо заборони мобілізації обмежено придатних хлопців 18-25 років
Ответ дляHelenny
Згодна!!!
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
Якщо батьки не відвоюють країну, то щоб до дітей не дійшло.
Так, чоловіка не так жалко, як єдиного сина. Батьки мусять захищати дітей.
Хтось повинен це робити, щоб кацапи не окупували країну.
Треба переводити країну на військові рейки.
Хай закидають тапками і ставлять фейспалми, але це моя думка.
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
Хто? Якщо ваш чоловік заброньований а сину 13? Ви сама оті військові рейки не потягнете. Чи дайте вгадаю ,, хтось повинен це робити,, це про всіх , але не про вас?
Ответ дляLen00K
Вы реально думаєте, що це спрацює?
Після набрання голосів на цій петиції президент змушений буже дати хоч якусь офіційну відповідь чому він порушує конституцію, ігнорує свої посадові обовязки і вже понад 2 місяці не підписує(а отже не вводить в дію) ВЖЕ проголосований законопроект 11379-д
Тому, так, є велика надія що президендту доведеться хоть щось бекнути-мекнути чому він її не підписує. Він не зможе дати відповідь типу: ми це розробляємо або це протирічить законодавству, бо там вже все проголосовано чорт забирай
Ответ дляNerses
Згодна з Вами! Навіть не спорю.
Я би чоловіка більше поважала, якби він пішов захищати країну
У мене реально пропала до нього повага, сексу не хочеться.
Я не піду, я жінка. Я офіційно працюю, сплачую податки, побут в сімʼї на мені, дитина на мені. Але то інша історія.
Ответ дляAlstru
там вже висять петиції з порушеними сроками, і що?як ви його примусите?
Ответ дляHelenny
Згодна!!!
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
Так если ваш забронирован, то чиї батьки мають захищати вашого сина і відвойовувати країну? Батьки якихось інших дітех, їх не шкода.Ну такі ж розумні з бронею))))
Ответ дляwind-d470
Ніяк, ніяк, бо в нас беззаконня. Але у нас немає зв´язків серед вищого державноно керівництва, тому користуємось єдиним можливим інструментом комунікації. А що залишається? Під глобус йти стояти? так ізвольте тут швидко про закони згадають і зрадника припишуть
Ответ дляДождливая
Мій чоловік і такі самі заброньовані мусять йти.
Я ж не кажу, що він не мусить захищати.
Якщо він не піде, то може черга до сина дійти.
Шкода всіх молодих хлопців.
Я ж не кажу, що він не мусить захищати.
Шкода всіх молодих хлопців.
Киев_Елена• 26 декабря 2024
Ответ дляHelenny
Згодна з Вами! Навіть не спорю.
Вы просто не любите мужа и вам хочется чтоб он куда-то просто ушел и не мулял вам глаза. Почему не разводитесь?
Ответ дляMillenniumStory
Не совсем так. Потому что украинцы стали хатаскрайниками и большей части населения плевать на ближнего своего. Смотрел как в маршрутках паковали мужиков на видео, так жирные бабы с водителями маршруток ещё и мастерили тех кого пакуют, помогали упаковать.
Бабы именно жирные были? Худые не матерились и не помогали? А вы не мобилизированы из-за ориентации или вера не позволяет?
Ответ дляAlstru
Дуже сподіваюсь що після набрання голосів по петиції президент все ж підпише Закон!
ProstoKoschka• 26 декабря 2024
Ответ дляHelenny
Згодна!!!
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
А ваш чоловік же доа, тому вам чужих і не шкода
ProstoKoschka• 26 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
Сейчас война . Какая ещё заборона ? Воевать должны молодые а не деды
И вы,и ваши дочери, если они есть. Все так все, справедливо
ProstoKoschka• 26 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
Ответ дляHelenny
Я ж не кажу, що він не мусить захищати.
Шкода всіх молодих хлопців.
Я ж не кажу, що він не мусить захищати.
Шкода всіх молодих хлопців.
Так якщо він піде, черга може дійти до сина все одно. Чи ви оперуєте лише своїми ’може бути’
ProstoKoschka• 26 декабря 2024
Ответ дляHelenny
Згодна з Вами! Навіть не спорю.
А якщо колись так жінка про вашого сина скаже? Капець мати таку дружину
Ответ дляHelenny
Згодна!!!
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
Чоловіку 40, сину 13.
Чоловік заброньований.
военные рельсы это не детей на фронт. это завод по производству конфет переоборудовать на производство военной продукции. а не ’ прислали помощь- поделили- ждем следующую’
Ответ дляmarydgayne
Не очень понятно... вы видите социальную несправедливость в том, что хотят мобилизовать больных молодых парней именно этого возраста? А чем вам такие же больные 26-тилетние не угодили, или 55-тилетние? или здоровые 18-тилетние?
Я считаю ,что армия должна быть контрактной и добровольной. все! И никакого другого разделения. Потому как инвалид 3 группы вполне может выполнять простые задачи, понятное дело ,что не в пехоте. Как и отец троих детей, как и другой какой то офисный мужчина, который тяжелее мышки в руках не держал. Насильная мобилизация в корне несправедлива! пока одни жируют, то другие гибнут((
Так они ж понимают, что добровольно никто не пойдёт поэтому и ловят.