соняшка• 26 декабря 2024

Петиція -Прохання організувати можливість забрати тіла загиблих та поранених

Дівчата, підпишіть будь ласка петицію, ситуація кретична, треба забирати поранених та тіла, тисячі зниклих безвісті.

https://petition.president.gov.ua/petition/237504
vlad-svs• 26 декабря 2024
Вы должны понимать, что эта петиция в принципе ничего изменить не может, потому что вы просите о том, что и так уже есть
Leka_Leka• 26 декабря 2024
Як ви собі це уявляете? Є така Іванівка, зараз окупована. Там багато наших( Дуже багато. Хлопці разуються пропавшими. Як забрати?((( Ви особисто підете до орків витягувати , знаючи що ляжете поруч? Якщо тіла не забрали , то це зробити неможливо, хоч сто петицій (((
автор соняшка • 26 декабря 2024
Ответ дляvlad-svs
когда твой родной человек там - хватаешся за любую надежду, просто подпишите, ведь это не трудно.
чаревна• 26 декабря 2024
Рисковать чей то жизнью ещё?
автор соняшка • 26 декабря 2024
Ответ дляLeka_Leka
сіра зона, ще не окупована
Vicky-A• 26 декабря 2024
Ответ длясоняшка
Ні. Вибачте. Але хто має йти забирати тіла?
Vicky-A• 26 декабря 2024
Ответ длясоняшка
сіра зона, ще не окупована
Якщо все так просто, то чому Ви зі своїми друзями та родичами досі не забрали тіло?
wer-inn• 26 декабря 2024
Ответ дляVicky-A
Может потому что не она с родственниками посылала туда человека на смерть? Может за это должен отвечать тот кто отправлял? Может про это нужно было думать заранее? Есть много почему по этому вопросу.
автор соняшка • 26 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
спасибо за поддержку, набросились как обычно как шакалы.
wer-inn• 26 декабря 2024
Ответ длясоняшка
Подписала. могу только посочувствовать. Держитесь.
Vicky-A• 26 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
Так. Не продумали. Питання є. Але йти туди це 100 % вірна смерть. Кого зашлем? Чи Ви думаєте піде мій чоловік після 10 місячного полону, бо він і далі несе службу, так як мобілізований з перших днів? Співчуваю, але ні.
wer-inn• 26 декабря 2024
Ответ дляVicky-A
Ну люди и пытаются этими петициями привлечь внимание глухих, корупционных структур, работающих слепо и единовременно, ситуативно, бездумно. Как люди могу кричать по иному? Как. Они остались сам на сам со своим горем.
Odilie• 26 декабря 2024
Классика жанра, сначала: все мужчины должны воевать. А потом: а мы их туда не посылали. Єдина країна
Петицию подпишу и очень Вам сочувствую.
автор соняшка • 26 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
дякую
wer-inn• 26 декабря 2024
Ответ дляVicky-A
Вашего мужа, не дай бог, не станут искать. Рукой махнете, ну некому и некому?
Дана-Нирвана• 26 декабря 2024
Ответ дляVicky-A
Обмен? Дипломатические переговоры для возвращения тел павших?
Vicky-A• 26 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Так тіла і повертають.
Дана-Нирвана• 26 декабря 2024
Ответ дляVicky-A
Так тіла і повертають.
Не все. Тело брата до сих пор под Курском, уже второй месяц.
Vicky-A• 26 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
Ні. Я рукою не махнула. Так само як не махнули і його друзі.
wer-inn• 26 декабря 2024
Ответ дляVicky-A
Ну вот автор тоже ищет варианты, как может
Vicky-A• 26 декабря 2024
Ответ дляwer-inn
Її право. Я що заборонила їй це робити? Я запитала яким чином і хто має це робити в її баченні.
katenka_• 26 декабря 2024
К сожалению, где нет возможности эвакам сделать это сразу, то появится она (возможность) ещё не скоро. Мужа моей подруги мы похоронить уже не сможем и даже те, кто занимается установлением их личностей по ДНК сказали, что туда никто никогда не поедет, пока позиция не будет безопасной, а это нереально
galinka85• 26 декабря 2024
а що зможе зробити петиція?
в мене знайомі військові - ім свинособаки не дають можливості забрати тіла побратимів,
друг розповідав, що намагались забрати побратима, але їм там таке створили , що або залишаєшся рядом з ним, або відступаешь.

Вам дуже співчуваю
sky-labs• 26 декабря 2024
Ответ длясоняшка
Обратитесь к оппозиционным депутатам в Раде.
Ваш случай не единичный.
Пусть оправдываются свое существование и ’звание’, раз провластные депутаты не способны решать такие вопросы...
sky-labs• 26 декабря 2024
А вообще это станет возможным когда президент усадит свой зад за стол переговор и подпишет хотя бы временное прекращение огня...
Леска• 26 декабря 2024
Ответ дляVicky-A
Навіть якщо припустити що буде домовленість про евакуацію тіл з сірих чи окупованих територій, мы ж всі пам´ятаємо зелений коридор з дебальцевського котла, коли попри домовленості розбомбили колону наших.
Авторе, туда йти це великий відсоток залишитися поруч.
Це лише якщо росіяни зберуть тіла і обміняють на їхніх загиблих.
ИВА• 26 декабря 2024
Я питала про подібну ситуацію в чоловіка, він давно на нулі, сказав що не забирають якщо це неможливо - призведе до нових втрат, є місця, де нема можливості зупинитися для евакуації, кожна секунда шляху прорахована, зупинитися, значить отримати дрон або міну

Ситуація про яку я його питала - батько й син, служили в одному підрозділі, син безвісти зник, я вважала що батько б його точно шукав
Charming• 26 декабря 2024
Дарма намішали усе в одну петицію. Зрозуміло, що якщо активні бойові дії на ділянці, то забезпечити евакуацію неможливо, хто полізе під суцільний обстріл?
А от щодо належного розслідування обставин, обмін та в загальному корупційне командування - потрібно кричати і голосно. Ще совдепівські статути та устави просто знищують простого солдата, роблять абсолютно безправним , а командування знає, що не понесе жодного покарання
wind-d470• 26 декабря 2024
Думаю, всі петиції ці марні, але підписую заради підтримки.
super-kidd• 26 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Когда тебя пришли убивать - это не работает.