Тріль!• 11 декабря 2024

Відпочинок у Чернівецькій області

Підкажіть, порадьте, будь ласка, відпочинок у Чернівецькій області. Цікавить у горах, передгір´ї. Без міської метушні, але з розвинутою інфраструктурою. Ніколи не була у тих краях. Чи є там щось, як, наприклад, на Львівщині, Івано-Франківщині.
НеГолосую• 11 декабря 2024
Тіпа Сонячної долини?
Язвочка• 11 декабря 2024
Чернівецька область - це точно не про розвинену інфраструктуру
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Тіпа Сонячної долини?
Напевно, бюджетніше
Язвочка• 11 декабря 2024
Авторе, наведіть приклад того, що вам сподобалося у Львівській та Івано-Франківській області, щоб розуміти вимоги та бюджет.
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Я не занадто вимоглива. Але хочеться новий напрямок.
НеГолосую• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Напевно, бюджетніше
Там є десь коло Вижниці.
НеГолосую• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Десь коло печер Довбуша...я давно була. Є навіть десь санаторій з сірководнем і водою по типу Мацеста.
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Взагалі , подобається відпочинок у Яремче, Східниці. Але їздити вкотре в одне й те саме місце вже не хочеться. Я зовсім не маю поняття про відпочинок в Чернівецькій області.
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Щодо бюджету - не люкс
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 декабря 2024
спробуйте Косівщину,Буківець
НеГолосую• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Ну Чернівецька це не про Яремче, не про Східницю. Моя свекруха з Чернівців їздила працювати в Ворохту , де туристи
успокойте_Меня• 11 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Тіпа Сонячної долини?
А шо там? Закрита територія...нічого особливого
Язвочка• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
А вы машиною?
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Я розумію, але у самому місті не відпочинеш, думала, десь в області щось є цікаве
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
А вы машиною?
Ні, ще й не своїм транспортом. Потяг, автобус
НеГолосую• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
То треба десь під Кам´янець якщо не в Карпати
Язвочка• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Щодо бюджету - не люкс
В Чернівецькій області немає люксу, але ви написали, що Сонячна долина дорога, тож треба розуміти бюджет
НеГолосую• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Чернівчани десь їздять автобусом в гори або Сонячна долина. Але я зараз не зорієнтую точно.
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Бюджет 1000 за двох. Чи це не реально?
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Дякую
Язвочка• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Тоді я б Вам не радила відпочинок у Чернівецькій області. Й інфраструктури нормальної тут немає. Їздимо іноді тільки через те, що поряд, але навіть небюджетно нічого такого, щоб дуже сподобалося, не знайшли
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Складно добиратися?
Язвочка• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Складно добиратися?
Й це теж + доповнила допис.
автор Тріль! • 11 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Й це теж + доповнила допис.
Дякую за відповідь
НеГолосую• 11 декабря 2024
Ответ дляТріль!
Складно добиратися?
До Ворохти 4 години автобусом, наприклад