Викачую яйцями• 26 декабря 2024
Фонд школы при онлайн обучении.
Всем привет.
У вас требуют деньги в фонд школы при онлайн обучении?
У нас настойчиво стали требовать и то, что дети в школу не ходят не является основанием для неуплаты.
Сумма немалая - 3000.
Помимо этого мы оплачиваем тетради интеллект , ежемесячно по 400, поздравления учителей к каждому празднику по 600 , оплачиваем интернет, уборку класса (в котором наши дети не занимаются) и текущие нужды нашего ел.руководителя.
Сумма немалая - 3000.
Результат:
вже голосів:
35 (53.85%)
Не платим фонд школы
24 (36.92%)
Тыц или свой вариант
6 (9.23%)
Платим фонд школы на онлайн
Захекалася читать• 26 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Срач перед новим роком. В Батьки Сос зі скрінами і номером школи. Більше ніхто не троне взагалі.
Реально задолбало что каждая школа, каждый класс учится по своим правилам, своей программе, своим маразмам
Викачую яйцями
• 26 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Ви маєте особистий досвід звернень на батьки сос?
Фісташкова кава• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Вимагають оплату на рахунок піклувальної ради.
Згодна, що програму обирала сама.
Але підручники англійської і німецької нав´язує школа. Вони вирішують які підручники мають купляти батьки і вони недешеві, ми сплатили цього року майже 2000 за англійську і 800 за німецьку.
Згодна, що програму обирала сама.
А как Ві хотели, один учится по одному учебнику, другой по другому?
маминаБубочка• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Згодна, що програму обирала сама.
Вы врете. Зачем? Какой счет опекунского совета? Это , что за форма организации такая?
Як міряти?• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Там ніхто не забороняє писати. Там вас приймуть зразу і напишуть по всім усюдам. Ви взагалі є в тій групі? Тільки без номерів школи і доказів не будуть
Захекалася читать• 26 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Автор явный троль, все понятно. Почитайте ее ответы
Як міряти?• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Згодна, що програму обирала сама.
Бо так вирішила піклування рада чи представники батьків. Усе законно. Ви знали про правила. Все офіційно. Є вибір. Ще школи району. Але маю сумніви,що краще навчання
Фісташкова кава• 26 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Так в наших школах нет опекунских советов вообще. Єто в парашке только
Як міряти?• 26 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
В Криму, Луганську, Курську
маминаБубочка• 26 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Я это знаю) и -вы) а авторица- нет)
Викачую яйцями
• 26 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Согласна, особенно текущие нужды клас руководителя
Да, ей понадобился в этом году проектор. И мы должны были купить.
То бумага, то картридж, то ещё что-то ей нужно.
Як міряти?• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Місто і школа
Бурундучиха• 26 декабря 2024
У нас директор по недалекоглядності вибрага головоб комітету батька власника буд орнанізації. А він звісно не буде ризикувати репутацією і збирати гроші з батьків, плюс війна.
то слава бону ми відпочиваємо від поборів взагалі.
Фісташкова кава• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Проектор зачем, если онлайн?
Викачую яйцями
• 26 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Доказательство, что Вы не троль и не фантазер, который хочет тему в топ загнать
А какие доказательства предоставите вы, что не троллите в моей теме?
Ловите скрины.
Доктор Хаос• 26 декабря 2024
Ми на онлайн в одному класі нічого не платили, в іншому лише подарунки вчителям. Те, що ви оплачуєте інтелект, то ваш вибір, а от все інше - то можете і не платити.
Викачую яйцями
• 26 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Зацікавила оплата інтернету. Ви хоч зппит подали в УО?
Особисто я ні.
Але після моїх запитів в чаті стосовно того, що управління освіти звітує,що школа забезпечена оптоволокном та генераторами, батьки сплачують інтернет, але уроки в нас не проводяться за відсутності світла оцінки моєї дитини різко знизилися....
Викачую яйцями
• 26 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
3000? Это в месяц? У нас 50грн в месяц
В год
Доктор Хаос• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Згодна, що програму обирала сама.
Це теж ваш вибір, обирають підручник вони, а купити ви його можете в іншому місці. Я друкувала копію, наприклад.
Як міряти?• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Особисто я ні.
Ви роботи бачили? Вам потрібні оцінки за гроші? Є інші школи, у вашій вчать брехати
Викачую яйцями
• 26 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
В нашому класі мама зверталася на батьки сос з приводу боулінгу її дитини.
Це закінчилося тим, що її судили за те, що їх дитина буліт інших. Після суду вона забрала дитину зі школи.
Доктор Хаос• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ну тут ви вже зовсім перестаралися
Викачую яйцями
• 26 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Проектор зачем, если онлайн?
Учитель сказала, что проектор ей нужен для работы с другими учениками.
На уроках с нашими детьми она его не использует.
Як міряти?• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Так може суд мав факти. От суд точно не спонсорується тими. Але який сенс дитині там бути? Хоча вам же хоцца
Як міряти?• 26 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ви працюєте? Ви чули про запити й фінансування? Можете купляти , можете не купувати.