Однозначно• 26 декабря 2024
Як відмити трухлявий скотч?
Заклеїла 24 лютого, за ці роки він вже перепікся на сонці, не можу віддерти
Сліди відмити можу, а от питання як його зняти?
Здирається малесенькими шматочками, дуже рветься , аж порох летить
Пробувала шкребти пластиком, то нижній липкий шар не дає зняти
Дівчата, порадьте, будь ласка, що робити?
Однозначно
• 26 декабря 2024
Ответ дляНЛОша
Нагреть феном. Остатки спиртом.
Знаю за фен, зазвичай так і знімаю, але цей вже такий благенький, чомусь думала не допоможе, але зараз спробую
Дякую
Я супер-пупер• 26 декабря 2024
Антисептик для рук АХД, колись тут порадили, найкраще з усього.
Ще є спеціальний антискотч
Однозначно
• 26 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ацетоном
Він же не розчинить саму поверхню, сліди я пастою з аврори відтираю, тим більше вона без запаху і руки не розїдає
Астоновитесь!• 26 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Растворит клей, только не тот что для ногтей, а в строительном. По работе имею дело и с скотчем и с ацетоном
Покращена• 26 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Дякую
В Аврорі продається спрей
Так і називається Антискотч
Попшикати, скотч береться піною і легко знімається
Так і називається Антискотч
Фізик-ядерщик заочно• 26 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
А якою саме пастою? Можна будь ласка, скоро мені теж треба буде скотч відмивати, а він капець як присох
Дякую
Байрактара• 26 декабря 2024
Має бути в Епіцентрі така штука, щоб знімати скотч.
Така зараза..нічим не відідрати
Однозначно
• 26 декабря 2024
Дякую всім, з феном дійсно краще, хоча місцями таки не йде, його навіть піддерти неможливо, він тільки зішкрябується
Ще раз, мені не сліди зняти, сліди відтираю пастою Універсал з аврори і жорсткою стороною губки, наношу, хвилину чекаю і тру, вона дуже дешева, до 30 грн, все відмиває супер, дуже рекомендую
Від різких запахів задихаюся, тому взагалі не варіант, бо в мене 4 великі створки заклеєні, тому знайшла такий метод для себе
А от саму плівку дуже складно зняти, буду купувати якусь шкрябалку, потім гріти феном ...
Однозначно
• 26 декабря 2024
Ответ дляПокращена
В Аврорі продається спрей
Так і називається Антискотч
І сама плівка? Не лише липкий слой?
Однозначно
• 26 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Дякую
Написала вище як коритуюся
Називається Універсал
Покращена• 26 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
І сама плівка? Не лише липкий слой?
Так
Я потім шпателем пластиковим знімаю
Вареничніца• 26 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Згадала! Такого плану у мене шкребок, теж добре зчищає
Однозначно
• 27 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Так
Я потім шпателем пластиковим знімаю
Дякую, тепер потрібно думати кого припахать
Бо я реально не переношу запахи
Однозначно
• 27 декабря 2024
Ответ дляСпецифика
Я залишки скотчу терла металевою губкою, яка для посуду. Але вона має бути така м´якенька, щоб не залишала слідів на склі (у мене емвеєвська).
Є в мене така сама
Але 4 великі створки, я буду їх дуже довго терти
Сьогодні може 7 частину відмила і покинула, руки болять дерти і терти
Однозначно
• 27 декабря 2024
Ответ дляВареничніца
Дякую
Спробую феном нагріти а цим підшкрябувати