буреЛОМКА• вчера в 23:20
Орендар просить покращити умови
Як би ви реагували? Орендар просить покращення умов, які в сумі дорівнюють трьом місяцям оренди, і це як мінімум. Квартира з нормальним ремонтом, будинок старий, але центральний район, Київ.
Анонім-ка• вчера в 23:30
Ответ длябуреЛОМКА
Одне з питань - замінити вхідні двері. Якщо брати до уваги, що там і так металеві нормальні двері, з нормальними замками (Аблой та Кіса сувальдний), то я навіть не розумію, на що міняти. Міняти в тому ж ціновому діапазоні - це шило на мило. Наступний рівень вже як мінімум в 2 рази дорожчий. А це вже квартира іншого рівня буде. Я просто не бачу сенсу і не розумію на що. Там реально нормальні двері
Нет это уже перебор, пусть ищут квартиру с такими дверьми, которые устроят.
успокойте_Меня• вчера в 23:31
Ответ дляАнонім-ка
Пошлите чаю попьем, что ли
Я мохито сейчас закажу и напьюсь от расстройства
Анонім-ка• вчера в 23:31
Ответ дляуспокойте_Меня
Та уже ответил человек
Ліплю вареники• вчера в 23:31
Ответ длябуреЛОМКА
Якийсь хворий.
А у нас макарошки• вчера в 23:32
Ответ длябуреЛОМКА
говорите нет, не планирую -переезжайте.
Миллениалка• вчера в 23:32
Ответ длябуреЛОМКА
Фігасє)
Он шо там мет варит?
Или в уголовном розыске?
Передайте, что дверь не спасет)
Он шо там мет варит?
Или в уголовном розыске?
Передайте, что дверь не спасет)
Цигарний шланг• вчера в 23:32
Ответ дляАнонім-ка
Вы реально в эту херь верите?
Ліплю вареники• вчера в 23:32
Ответ длябуреЛОМКА
Я поки писала, тут вже понаписували )))
А Ви не питали, що йому не так з дверима?
Сегодня не целуюсь• вчера в 23:32
Ответ дляАнонім-ка
Та уже ответил человек
Она писала, что три требования, а автор пока только про одно написала. Но челом бить не будем, обойдётся.
успокойте_Меня• вчера в 23:33
Ответ дляСегодня не целуюсь
Как это не будем ??
Анонім-ка• вчера в 23:33
Ответ дляЦигарний шланг
Вы реально в эту херь верите?
Вы знаете, сдавая много лет, охотно поверю. Встречались люди с такими разными рапросами...
Сегодня не целуюсь• вчера в 23:33
Ответ дляуспокойте_Меня
Как это не будем ??
Не будем, фигушке ей
успокойте_Меня• вчера в 23:34
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не будем, фигушке ей
Но мохито таки заказала 😁
А у нас макарошки• вчера в 23:34
Ответ длябуреЛОМКА
Я поки писала, тут вже понаписували )))
пусть свои ценности хранит в банковской ячейке.
или может от тцк решил спрятаться?
Анонім-ка• вчера в 23:34
Тааак теперь еще два запроса осталось. Если шо, чтобы там небыло, уже заранее напишу. Шлите лесом🤣🤣
З вишневого садка• вчера в 23:34
Ответ длябуреЛОМКА
Можливо питання безпеки їх турбує. Кажуть, що з металевими дверима це заживо згоріти. Ну або у вікно. А інші забаганки які?
успокойте_Меня• вчера в 23:35
Ответ дляАнонім-ка
Давайте сначала послушаем 😁
Цигарний шланг• вчера в 23:35
Ответ дляАнонім-ка
И по этой причине автор выдает в час по чайной ложке. Просто у кого то с фантазией туго.
Помогите автору, накидайте вариантов
Сегодня не целуюсь• вчера в 23:35
Ответ дляАнонім-ка
Ха, а я сделаю ход лошадью)
Автор , вы спрашиваете, как бы мы отреагировали, так вот, соглашайтесь на все его требования и все делайте.
Вот так вот.
буреЛОМКА
• вчера в 23:35
Ответ дляЛіплю вареники
Звичайно питала. Він каже, що вони йому ненадійними здаються. Але це логічно було б почути на першому місяці оренди, як на мене. Ну типу думав, що щось антивандальне дрроге, а виявився звичайний металевий варіант класу стандарт чи типу того. Але він просить через 3 роки оренди. Я навіть логіку не можу його зрозуміти
успокойте_Меня• вчера в 23:35
Ответ дляЦигарний шланг
Помогите автору, накидайте вариантов
Мож от кровати спина болит ?
Анонім-ка• вчера в 23:35
Ответ дляЦигарний шланг
Помогите автору, накидайте вариантов
Та залюбки. С моим опытом сдачи разное было
Ліплю вареники• вчера в 23:36
Ответ дляЦигарний шланг
Помогите автору, накидайте вариантов
Може унітаз зависокий🤔
Анонім-ка• вчера в 23:36
Ответ длябуреЛОМКА
За три роки подаху...л🤣🤣🤣
успокойте_Меня• вчера в 23:36
Ответ дляЛіплю вареники
Може унітаз зависокий🤔
Тогда это умывальник 😂
Цигарний шланг• вчера в 23:37
Ответ дляАнонім-ка
Расскажите, интересно, от автора толку не будет
буреЛОМКА
• вчера в 23:38
Ответ дляСегодня не целуюсь
З двома іншими не те щоб проблем нема, але там розумінню піддається сам запрос, хоч і не дешево. Просто в купі в ціні додає. Мене двері хвилюють