Belosnezka1980• Изменено 26 декабря 2024

Правда, що резерв+ накрився?

Після кібер атаки. Чоловік куми зайшов на резерв +, йому пишуть-обновіть дані( він вже обновлював), ну обновив, і тут йому присилають, що він списаний. Ще у когось таке є?
alencheg• 26 декабря 2024
Злетіли тільки реєстри Мін´юсту
автор Belosnezka1980 • 26 декабря 2024
Ответ дляalencheg
Злетіли тільки реєстри Мін´юсту
Чому тоді прийшло, що він знятий і не військовозобов,язаний?
Лидия V• 26 декабря 2024
Моєму племіннику теж так прийшло і він зміг отримати закордонний паспорт в Польщі. Не знаю, чи то збій, але він списаний був в 2014 році.
автор Belosnezka1980 • 26 декабря 2024
Ответ дляЛидия V
Кум не був списаний, у нього забрали економічну бронь, і він сів дома з дитиною, а жінка вийшла на роботу.
nata.ant• 26 декабря 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Ну,то нехай ще раз зайде ,може був збій
автор Belosnezka1980 • 26 декабря 2024
Ответ дляnata.ant
Ну,то нехай ще раз зайде ,може був збій
Заходив декілька разів)
Віта1• 26 декабря 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Заходив декілька разів)
В знайомих теж проблема зараз з Резервом
alenka3108• 26 декабря 2024
В мене брат був списаний в 2006 році. Зараз йому 42, прислали повістку. На початку війни не брали, тепер підходить норм, вже в учєбке. Тому це не гарантія, якщо що.
автор Belosnezka1980 • 26 декабря 2024
Ответ дляalenka3108
Так ніхто і не надіється, розмова була про те, що якщо резерв + накрили, то під шумок пакувати будуть всіх.
alenka3108• 26 декабря 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Мій побіг в тцк ще на початку вторгнення, але не взяли, бо виключений з обліку і бла- бла- бла. В нього офіційний документ є. Але потім підійшов аж бігом. І його ніде не ловили, просто прислали повістку, яку він забрав і пішов чесний в тцк зі своєю справкою про виключення з обліку. Це я до того, що загалом не важливо, чи накрився резерв, чи в тебе на руках документ, ти не від чого не застрахований.
Nadiaaaa• 26 декабря 2024
Ответ дляalenka3108
Але йому ж якось аргументували, чому його визвали, коли він виключений з обліку? Виключений не військовозобов´язаний взагалі.

Чи може він був не виключений, а знятий?
alenka3108• 27 декабря 2024
Ответ дляNadiaaaa

В тому то й справа, що виключений. Йому воєнком сказав, а чого ж ти в 22 перший прибіг, а зараз що, ссишся? Коротше, це треш. Але, я думаю, що брат сам для себе на якомусь етапі вирішив йти.