КохайтесьЧорнобровi• 26 декабря 2024
Кто пил такой магний? Что туда намешали?
Заказала на пром. Принимаю неделю и ровно неделю аритмия. Не могла понять от чего. Сегодня всё было хорошо, вечером вспомнила что забыла выпить таблетку. Выпила, и буквально через пол часа снова аритмия. Поняла что это от него. Что за фигня? Что туда намешали? До этого покупала в аптеке Магне В-6 такого никогда не было. Купила по рекомендации блогерши спортсменки, но не по её ссылке а на проме. Может подделка какая то.
Поліпривіт всім• 26 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
від недалекої чую, я про конкретний товар сказала, що людина купила його там, де його продають дорожче, ви таку просту річ можете зрозуміти? це те саме, що ви батон замість купити у атб за умовні 30 грн пішли та купили в модній кондитерській за 100, так зрозуміло? товар один той самий, тільки ціна різна
Вы не понимаете, о чем рассуждаете
Фантазерша• 26 декабря 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Для магния не нужно сдавать анализы. Его нехватка постоянная у всех. Он не накапливается
ну так строго кажучи, буває передоз))) мене колись у пологовому так накапали магнезією, що я не могла пляшку з водою 1,5 літрову підняти) але капали тиждень, а організм це виплював за три дні
Фантазерша• 26 декабря 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Вы не понимаете, о чем рассуждаете
головне щоб ви розуміли
Поліпривіт всім• 26 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Полная чушь
Поліпривіт всім• 26 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
головне щоб ви розуміли
Мне не нужны ваши глупые ответы
Фантазерша• 26 декабря 2024
коротше тема розумних, адью всім, пару притомних тут знайшла всього
Фантазерша• 26 декабря 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Мне не нужны ваши глупые ответы
а мені ваші не потрібні
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вживайте. Я не вам відповідала.
Порівняйте норму в день і ті мг , що вказані на баді.
Ось переді мною буферизований вітамін С і Цинк. Норма С - 75 мг, на упаковці 750мг , тобто у 10 разів вище.
Цинк 11мг - на упаковці 22мг
Вище в 2 рази.
Цинк 11мг - на упаковці 22мг
Вище в 2 рази.
Вам известны % усвоения от общей массы употребленного витамина/минерала?
Пекельнi Борошна• 26 декабря 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Цена не дешёвая. Теперь будет валяться. 😥
цена бывает высокая или низкая,но никак не дешевшая
Кому там слова не давали• 26 декабря 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
У вас передохзування магнієм. Наберіть симптоми, там аритмії, порушення серцевої проводимості, зупинка серця, збудження ЦНС. Ці ж бади ніхто не перевіряє. Зазвичай, дозування перевищено у декілька разів . Від двох до двадцяти від норми.
Ще треба перед прийомом магнію перевірити рівень кальцію.
Пипец дичь
Коварная Зая• 26 декабря 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Значит какой то компонент не подходит. Перейду снова на Магне В6
Ультрамаг- это аналог магне В6 антистресс, только приятнее по цене.
пить за час до сна.
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вживайте. Я не вам відповідала.
Цинк 11мг - на упаковці 22мг
Вище в 2 рази.
Цинк 11мг - на упаковці 22мг
Вище в 2 рази.
Удалено администрацией...
Вишнёвая Леди• 26 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Аналогічно. Двічі приписували магній, в тч під час вагітності. Я не можу допити курс. Починає паморочитися в голові, слабкість - так ніби падає тиск. Перший раз думала, що здалося. На другий зрозуміла що ні.
#Пойду_кгадалке• 26 декабря 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Удалено администрацией...
Басноплетка• 26 декабря 2024
Магній виступає антагоністом кальцію, тому вони часто йдуть у збалансованому комплексі, щоб не було перебільшень концентрації того чи іншого в організмі.
Не просто так магній найчастіше продається в комплексі типу альцій-магній-цинк+д3
#Пойду_кгадалке• 26 декабря 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Симптоми передозування магнієм такі ж, як і при недостачі.
З царем в голові• 26 декабря 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я нащо ви вживаєте цей елемент? В мого чоловіка судороги вночі, ноги боліли.Ось такий вживає.Це сімейний назначив
Мені кардилог теж цей магній назначив. Дуде гарний препарат. Теж рекомендую його
З царем в голові• 26 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
перше питання - навіщо брати на промі у посередників, коли є Айхерб? друге питання, який там склад? мені ліньки гуглити, скиньте зворотній бік, магній - важко засвоюваний мінерал, він має бути у гарній формі
я беру цитрат магнію на айхерб він Now , офІгенний, а тієї фірми, що Ви скинули теж маю декілька бадів, але я обираю по формах й в них є дуже класні продукти
На айхербі є мінімальна сума для безкоштовної доставки, то якщо треба один препарат всього людині там не щручно замовляти самій і тоді шукають в наявності
#Пойду_кгадалке• 26 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
норма 75 мг для людей, що живуть у горах, дихають чистим повітрям та не мають стресу! 75 мг (а насправді 65 мг) - це норма для вашого міжкліткового обміну та власного закислення
я живу у мегаполісі - повітря лайно, ракети літають, машини воняють, сусід знизу курить цигарки та план по черзі, чоловік бісить, я кричу, це стрес для організму, при стресі організм втрачає магній, віт С та залізо
от вам і дозування, аптечне дозування кверцетину бачили? 40 мг! його розумні почали в ковід призначати, добова норма 4000 мг, в бадах зазвичай 500 мг, коротше це довга дискусія
цинк залежить від форми, він не дуже добре засвоюється
Приїдьте , поживіть у горах. Я подивлюсь на ваш поздоровівший вигляд( якби, да не навпаки, бо тут нема йоду, фтору і т.д.).
А засвоєння вітамінів та мікроелементів не тільки від форми залежить, а й здатності засвоєння організмом . Денна норма вітаміну С 75мг, і все , що ви описали, значення не має. Тільки при гострій нестачі курсом в 10 - 15 днів можна призначити 750мг.
У кожної людини все індивідуально, враховуючи супутні хвороби і ліки, які вона приймає.
#Пойду_кгадалке• 26 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Слава богу!
Не їм після шостої• 26 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Навіщо набирати на мінімальну безкоштовну? Платна 160 грн. Так нова пошта по Україні візьме 80 грн + накрутка магазину, все одно дорожче вийде
З царем в голові• 26 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Не вийде дорожче,якщо укрпоштою. І терміни доставки зараз, що нової пошти що укрпошти нормальні. У мене по моїй області зараз за ніч може посилка доїхати , я не пам´ятаю, щоб навіть до війни так нова пошта працювала.
На олх повно те ж товару з айхерба, посередники із наявного продають і укрпошта безкоштовно доставка
З царем в голові• 26 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Мені якщо надо препарат з айхерба один до 200 грн, то зверху 160 я доплачувати не буду. Бо той самий препарат можна купити в Україні
Не їм після шостої• 26 декабря 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Купіть.
А якщо 3-4 препарати, ще й під час акції на айхербі? А якщо не за 200, а за 1200 ?
Пром так і бере, під час акцій.
Мінімальна безкоштовна сума замовлення не означає, що взяти на менше і платно не можна.
Пром так і бере, під час акцій.
З царем в голові• 26 декабря 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Купіть.
Пром так і бере, під час акцій.
Я декілька раз прочитала, але нічого не зрозуміла із написаного.
Я свою думку вам конструктивно донесла.
Але всеодно ви щось доказаєте.
Нафіга?
Я свою думку вам конструктивно донесла.
Але всеодно ви щось доказаєте.
Нафіга?