Мушля з Криму• 26 декабря 2024

Минус 5 кг. Белковый ужин.

Через месяц результат, есть надо каждый день. Поможет в 50? И плюс.
автор Мушля з Криму • 26 декабря 2024
Белковый салат если есть, например.
Коплю на груди• 26 декабря 2024
Дефицит калорий поможет.
Не зви чайна• 26 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Белковый салат если есть, например.
Куриное филе+ белок яиц+ творог без заправки
А шо вы думали?
Лупаю цю скелю• 26 декабря 2024
Ну мені в 37 помагає відмова від вечері взагалі, або через день. Худнути - це завжди про дефіцит калорій і про трошки поголодати. Тому не думаю, що сильно допоможе. Особливо в 50+. Я худну строго на 1200 + хоча б прогулянка + відмова від вечері пару раз на тиждень + 2 години спорт в суботу. Просто білкова вечеря це ні про що. Ви б і не поправилися, якщо вам так легко худнути було б.
Мэри Попкинс• 26 декабря 2024
Ні. Допоможе тільки дефіцит ккал
автор Мушля з Криму • 26 декабря 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Ні. Допоможе тільки дефіцит ккал
Так і знала. Теж згідна з цією версією.
Кринжова баба• 26 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ну в 37 я теж така крута була, що ь не пробувала - все допомагало. А далі все гірше і гірше.....
Marmu• 26 декабря 2024
Ответ дляНе зви чайна
А шо вы думали?
жах. я на кето, їм яловичину-качку, все намагаюся пожирніше взяти.