XXXOLYA• 26 декабря 2024

Який килимок геймерський у ваших дітей? Як обрати? 900*400 і на скільки краще?

Син хоче ось такий великий килимок геймерський. У кого є, чи зручно? Знайшли на ОЛХ , ціни відрізняються суттєво, а фото дуже схожі. Як вибрати? На що звернути увагу? Усім дякую
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
ще є товщина, не вказала, яка краща? 3 мм чи 2 мм?
Кофе в лобби• 26 декабря 2024
Ото у вас проблеми
Ольга.Д.О.• 26 декабря 2024
Купіть сину краще абонемент в басейн.
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Ото у вас проблеми
Та не проблеми це. Тут дівчата знають все, а для мене відкриття, що килимок метровий практично на весь стіл, у мене під мишку клаптик просто, в порівнянні з його побажаннями.
Кондуктор трамвая• 26 декабря 2024
У нас такой
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Купіть сину краще абонемент в басейн.
Мене цікавить килимок геймерський. Ви бачили якого вони розміру-майже метр? Чи зручно таким користуватись ? Чи переконати і взяти звичайний килимок для мишки?
Можете підказати?
Життє Бентежне• 26 декабря 2024
В мого великий, мабуть 900х500, клавіатура і мишка на ньому
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
У нас такой
ОООО, підкажіть як обирали? Чи має значення товщина? Чи зручно такий великий розмір того килимка? Син хоче такий подарунок, але в мене для мишки маленький килимок, а не скатертина практично.
Кондуктор трамвая• 26 декабря 2024
Ответ дляXXXOLYA
Спрашиваю, говорит такой нравится, все на одной поверхности, не скользит.
400×900
Альфасамка• 26 декабря 2024
Ответ дляXXXOLYA
Кредитная• 26 декабря 2024
Є такий, доволі зручно, перу в машинці на делікатному режимі. Брали в Розетці.
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ось і мій син теж хоче, я побачила розмір килимка під мишу-майже метр і трохи здивувалась. Зручно в користуванні? А писати на ньому реально чи потрібно забирати, якщо робити уроки? У мого ноут і хоче такий килим, стіл один для навчання і гри
Життє Бентежне• 26 декабря 2024
Ответ дляXXXOLYA
Грати зручно, писати - скоріш за все ні, бо він м´якенький. Уроки на іншому столі робить, бо на тому де гра - монітор великий
ЯспАкойнаЯ• 26 декабря 2024
Ответ дляXXXOLYA
Можете підказати?
моему удобно, сейчас у него вообще наверное 1,2 метра, взял на большой стол.
Життє Бентежне• 26 декабря 2024
Ответ дляКредитная
О, дякую за комент, прання актуальне :). Хотіла зробити фото в тему і побачила який він бруднющий:)
ЯспАкойнаЯ• 26 декабря 2024
Я себе под ноут тоже кстати взяла 90 см, на нем и бук и мышка, мне комфортно
Дружная семейка• 26 декабря 2024
Ответ дляXXXOLYA
3 мм лучше. Если у сына клавиатура, то большой будет удобно. У моего ноут, поэтому коврик поменьше 320х270, SteelSeries, доволен.
Бабка_в_кедах• 26 декабря 2024
Великий краще. Мій син хотів саме такий. У тому році купувала на алиэкспресс, 80 см. Син був задоволений. В цьому замовила ще більший, 90 на 40
Lizavel• 26 декабря 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Купіть сину краще абонемент в басейн.
А ви собі купили? )
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую. А скажіть ще на рахунок товщини- краще більше мм чи менше? По ідеї товстіший 3 мм чи 3,5 напевно краще? Чи навпаки тонший зручніший?
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У сина теж ноут і мишка, ну і стіл один для навчання і гри. Дякую за відгук. Бачу, багато таким користуються
Бабка_в_кедах• 26 декабря 2024
Перший 2 мм. Другий ( 90 см ) вже 3мм. Но там була тільки така товщина в цей раз. Перший брала тонкіший, бо він був дешевший. Син не скаржився на якість.
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую!
Пес Патрон• 26 декабря 2024
Беріть логітеч або хатор, вони топ!)
автор XXXOLYA • 26 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Беріть логітеч або хатор, вони топ!)
Дякую!