Дуже сильно мерзну в ноги, потрібно щось під лижні або спортивні штани, тобто щоб були не класичні, і щоб не промокали. Може знаєте перевірену фірму?
ніколи такого не було• 27 декабря 2024
У меня карримор с 200 утеплителем, очень теплые для моих ног с проблемным кровообращением
Кривая спроса• 27 декабря 2024
Ответ дляніколи такого не було
У меня тоже. Приятно удивлена этими ботинками
АсобеннАя• 27 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
Ugg
під лижі і спорт.штани?..бляха, які люди не уважні..
В мене адідас зимові, ношу і під спортивки теплі, і під лижні, і під джинси. Теплі, не промокають. Але і сильних морозів останні зими нема..
Партизанка• 27 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
У Ugg больше сотни моделей, это не только валенки. У меня есть их ботинки под спортивные штаны, именно ботинки. А еще у них есть босоножки и класические туфли и т.д.
Дон Пэдро• 27 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
Я ношу ультра мини под спорт штаны. И на платформе видела носят, смотрится норм.
ЛижТолько• 27 декабря 2024
Ответ дляніколи такого не було
А покажите пожалуйста. Или ссылку
АсобеннАя• 27 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
які з цих підійдуть під лижні штани?..
Партизанка• 27 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
які з цих підійдуть під лижні штани?..
Вторые в верхнем ряду, почему нет?
Дон Пэдро• 27 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
В якій країні такі морози, що ви замерзаєте?
Я в Украине замерзаю, а что?
Да будет так• 27 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Теж хотіла запитати..Київ, дощ +2
ніколи такого не було• 27 декабря 2024
Ответ дляЛижТолько
А покажите пожалуйста. Или ссылку
вот такие, как по ссылке
Ответ дляЗалізний кіготь
Ну по-перше, я про морози нічого не писала. Хоча я мерзну і в -5 в зимовому взутті.
По-друге, я ж не беру взуття на сьогодні, я беру як мінімум на декілька зим, Ви впевнені що у нас більше не буде морозів? Ні цієї зими, ні наступної? Люди, ну ви серйозно?
По-третє, якщо не мерзнете ви, то не означає, що всі такі. У всіх різні організми і кровообіг. Тому так, я мерзну при будь-якому мінусі, і тема не про те, де хто і як замерзає, а про те, яке взуття по порадам дівчат дійсно тепле.
Всім, хто відповів по темі - дякую!