Видящие_помогите• 27 ноября 2024
Теплі устілки для взуття
Може овчинні бувають? Де шукати, щоб дійсно теплі? Для дорослого
Куда ж без меня• 27 ноября 2024
Вчора купляла дитині вовняні із фольгою внизу в Інтертопі, але думаю, що і на базарах таки мають бути
Я-ваш шанс• 27 ноября 2024
на базарах есть 100%, есть и на овчине, и цигейка и лисий мех, войлочные с фольгированным низом, покупала все виды))
Coffee is Love• 27 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Я бачила лише з гумою внизу. З фольгою тепліші будуть?
Куда ж без меня• 27 ноября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Я купляла по рекомендації подружки, вона каже, що вони найкраще тепло тримають ніж будь-які, але я ще не перевіряла ніжки після прогулянки в дитини