Крапипопка• 27 декабря 2024

Купила вонючу гречку ((

В Метро, великий пакет 3 кг.
А вона виявилась якоюсь відсирівшою чи як це назвати. Запах сирості від неї.
Я живу недалеко від магазину і чисто теоретично могла б піти туди . Але що їм казати? Понюхайте , вона воняє?
Там ціла палета тої гречки у них, то ж таких щасливих покупців буде багато. Якщо я принесу її назад це щось дасть? Чи вони продаватимуть її іншим все одно.
Для мене питання не в грошах .
Natalia505• 27 декабря 2024
Чек у вас є? Занесіть.
Сметчица• 27 декабря 2024
Да я так торт отнесла который вонял. Забрали
Админко• 27 декабря 2024
Просушите её, промойте, думаю проблема уйдёт. Или отнести обратно.
автор Крапипопка • 27 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Чек у вас є? Занесіть.
Чек є . Але термін на пакеті нормальний, вона не прострочена. Видно не правильно зберігалась , чи на момент пакування була вологість вища ні має бути. Вона заповіла там .
Natalia505• 27 декабря 2024
Ответ дляКрапипопка
Нічого страшного, навіть якщо термін нормальний. Нафіга вона вам? Це їх проблеми. Ви ж курей не маєте, варити ту гречку. Щось купите собі потрібне.
автор Крапипопка • 27 декабря 2024
Ответ дляАдминко
Та я думаю що той запах від цвілі. А цвіль шкідлива для організму. Не хочу я її їсти 🤣 навіть якщо запах зникне.
Шиворот Навыворот• 27 декабря 2024
Якщо не лінь йти, занесіть. Впевнена, що приймуть і вибачаться.
Цікаво, якої тм?
Я колись таку з запахом цвілі у фоззі купила (їхньої марки екстра чи щось таке). Викинула, бо далеко туди їхати. Але можна було б їм в підтримку написати. Це я вже потім додумалась.
оксюморон• 27 декабря 2024
Ответ дляАдминко
Не уйдет. Она не только пахнет так, но и на вкус такая. Мне такая попадалась.
Детские_Будут?• 27 декабря 2024
Ответ дляКрапипопка
Цвіль і опариші колись були шкідливі...а тепер це елітні продутки...подивіться які сири бувають, навіть гнилі/пережовані
Xвостокрутелка• 27 декабря 2024
Я сдала резину,которая не поддавалась балансировке. Правда,после запроса адвоката.
МатьЧасть• 27 декабря 2024
Купила паперові новорічні форми для кексів в АТБ. Відкрила в той же день, а вони воняють фарбою, що жах. Занесла, був чек, повернули гроші