Корсет_на_шурупах• 27 декабря 2024
Дратує шо чоловік дихає що чути мені
Неначе він бігав і захеканий
Але він просто лежить або сидить і оце дихає шо чути в іншій кімнаті
Пустощі-веселощі• 27 декабря 2024
Боже мой, какой гад. Выганяйте нафиг, этого хекальщика. Лучше котика заведите, они мило сопят и даже хропят тоже мило
Кондуктор автобуса• 27 декабря 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Вы правы, котики - лучшие и милейшие.
Освічую темряву• 27 декабря 2024
Автор, ви зараз вагітна?
Якщо вагітна, то це пройде у вас.
Якщо ні, то настав час розлучатися
Якщо вагітна, то це пройде у вас.
Якщо ні, то настав час розлучатися
Корсет_на_шурупах
• 27 декабря 2024
Ответ дляSo_so
У него одышка?
Дістав мене
Весь такий правильний
Питає мене чи була я на вулиці - а як сам виходить то на 5 хв і це в нього ваажається шо він побував на вулиці
Весь такий правильний
Мядуза аля моргонер• 27 декабря 2024
Автор, я з вами))) Мене на 21 році подружнього життя почало дико дратувати, як він їсть. І, хтось мені тут, в якійсь темі писав, що це початок кінця)
Люблю ВалЄру• 27 декабря 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так і є, розлучились?
Мядуза аля моргонер• 27 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так і є, розлучились?
Ще ні. Але, йдемо до цього впевненими кроками)
Люблю ВалЄру• 27 декабря 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Може воно і найкраще так, якщо людина поряд дратує, це нестерпно...
Не пириживай• 27 декабря 2024
Через півроку як мене почало дратувати як їсть чоловік.як він зуби чистить.я розвелася. Це вже все(((
Корсет_на_шурупах
• 27 декабря 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Серце? Якщо 45-55 може пора почати чекати робити?
40 йому
Мона_Лиса• 27 декабря 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
А ще вони дуже мило розкопують вазони і ригають на штору не перетравленою їжею.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 декабря 2024
блин, еще бы он стал чавкать или перднул, вам бы сильно не понравилось. тут нет любви, увы))
ВЫВсеВрете• 27 декабря 2024
Курильщик?Может уже бронхоспазм сформировался?Запишите его к терапевту,пусть послушают