Попихтю та й годі• 27 декабря 2024

Дівчата, допомагайте

Вночі почало дуже тошніти, рази 3-4 бігала в туалет. Паралельно дужееее буркотів живіт і почався понос. Зранку наче цього всього нема, але дуже велика слабкість, нема сил, болить голова і температура 37,3. З лікування пʼю ентерол 250 і боржомі. Порадьте щось, хто розбирається
Шиворот Навыворот• 27 декабря 2024
Раджу подзвонити в швидку, вони проконсультують.
ТАЗератти• 27 декабря 2024
у вас инфекция, сидите дома. возможно, кишечный грипп
Ужгород• 27 декабря 2024
Смекта или другой сорбент
Все до блиску• 27 декабря 2024
Ответ дляТАЗератти
Или отравление.
Кидаю курити• 27 декабря 2024
Так а что советовать? Это отравление? Тогда сорбенты - атоксил, энтеросгель. Рео и боржоми
Если вирус - тогда просто лечить симптомы. Понос - от поноса, температура высокая - сбивать, тошнота - от тошноты таблетки
ТрамвайGirl• 27 декабря 2024
Автор, у моей подруги только позавчера и вчера такое, точно такие симптомы, понос+температура, правдо тошноты и рвоты не было, сегодня уже полегче...
Сільський ансамбль• 27 декабря 2024
Тю, ну ви прихворіли, чому ви маєте добре себе почувати? Відлежуйтеся, відпочивайте, достатньо пийте.
Банан-барабан• 27 декабря 2024
Ви вагітні